ROSHEN обіцяє відновити спалений у Вінниці активістками FEMEN декоративний трамвай

Корпорація Roshen пообіцяла відновити декоративний трамвай, спалений сьогодні активісткою Femen у Вінниці в ніч на 14 листопада.

Про це прес-служба Roshen повідомила Vежу у відповідь на наш журналістський запит. Корпорація не називає точних термінів відновлення атракції, однак зазначає, що це відбудеться “найближчим часом”.

“Так як вінничани, особливо діти, давно вподобали вуличні декорації біля фірмового магазину у м. Вінниці, найближчим часом вони будуть відновленні” – йдеться у офіційній відповіді прес-служби кондитерської корпорації.

Окрім питання щодо відновлення декоративного трамваю, VежА також запитувала в “Рошен” про офіційну позицію корпорації щодо подібних акцій, які вже не вперше відбуваються біля фірмових магазинів. Однак на це питання наше видання відповіді не отримало.

Нагадаємо, що в ніч на 14 листопада у центрі Вінниці активістка “Фемен” облила бензином та підпалила декоративний трамвай біля фірмового магазину “Рошен” на вул. Соборній. Внаслідок цього локація вигоріла вщент, її залишки вранці були демонтовані на прохання самого магазину.

 

Пізніше в результаті міні-розслідування Vежі вдалося з’ясувати особу активістки, а також те, що акція була здійснена на замовлення російських пропагандистів: разом з активісткою до місця акції прибула виключно знімальна група московського телеканалу REN TV.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору