Робот і собаки вчитимуть дітей безпеці на дорогах

Завтра, 13 травня, на маленьких вінничан чекає захід “Безпечна дорога для дітей”. Його організовують спеціально для школярів 1-5 класів, які лише навчаються самостійно йти до школи і повертатися додому. 

За словами директора Центру підліткових клубів за місцем проживання Дмитра Мири, захід відбудеться в рамках Всеукраїнської акції з безпеки на дорогах. Протягом цього тижня в країні проходить тиждень безпеки дорожнього руху.

  • Будемо проводити флешмоб “Дорожній знак”, де діти утворюватимуть символ безпеки на дорозі – жовтий ромб. Однак ми не хотіли просто зібратися на флешмоб і все, а й розповісти дітям, як бути в безпеці на дорозі, – каже Дмитро Мира.

Тому в 1,5 годинній програмі заходу ще – тематична лекція від поліцейських, показові виступи службових собак та демонстрація вибухової і спецтехніки.

Загалом школярі дізнаються не тільки про те, як правильно переходити дорогу. Їм також розкажуть як поводити себе, коли запримітив підозрілий предмет, наприклад, сумку на дорозі. А розмінування “небезпечного” муляжу проводитиме спеціальний робот. Ще діти побачать “за роботою” службових собак.

Захід-акція відбуватиметься на Європейській площі і розпочнеться о 15:30.

Фото i.ytimg.com

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору