«Road to WWFC»: у Вінниці спортсмени-борці перед турніром «бились» поглядами

Сталеві м’язи, впевнений погляд та драйвова музика: так сьогодні, 30 червня, у Вінниці відбулось фінальне зважування спортсменів з усіх куточків України та кількох країн світу.

Вже завтра вони змагатимуться між собою під час першого професійний турніру зі змішаних єдиноборств «Road to WWFC» у рамках Міжнародної бійцівської ліги WWFC. Всього відбудеться 17 боїв.

 

Сьогодні організатори турніру представили бійців з України (Кам’янське, Чернівці, Лубни, Коростень, Рівне, Дніпро, Житомир, Горішні Плавні, Чернівці), а також Молдови та Азербайджану.

  

Спортсмени боротимуться між собою за першість у таких видах бойових мистецтв як фрі-файт, самбо, годзю-рю карате-до, ММА тощо.

  

У фінальному двобої зійдуться представник Молдови Томуз Денис та відомий у спортивних колах вінничанин Микола Лук’янчик. Погляди саме цих спортсменів були найбільш рішучими.

 

Як розповів віце-президент Міжнародної ліги WWFC Володимир Шемаров, бійцівські пари були підібрані із урахуванням усіх параметрів спортсменів.

Бої відбудуться 1 липня у спортивному клубі «Нокаут» (вулиця Батозька, 2) о 20:00 й триватимуть орієнтовно до 23-ї години вечора. Вхід – від 100 до 200 гривень.

Фото Андрія Завертаного

                        

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору