Рінго Стар і Пол Макартні у Вінниці будуть світитися: на “Ліверпулі” розпочалася реконструкція

До Дня міста у Вінниці поблизу «МакДональдза» та гіманізї №17 має з’явитися оновлений сквер імені британської групи «Бітлз» з однойменною арт-інсталяцією.

Минулого тижня за результатами аукціону на Prozorro обрали переможця тендерних торгів з реконструкції скверу. Генпідрядник  –  вінницьке приватне підприємство «Актив-Строй», який має виконати роботи з капітального ремонту до 3 вересня за 6 760 800 гривень.

Жовта субмарина і «Бітлз» оселяться до Дня міста у вінницькому Ліверпулі

Попередньо вже було відомо, що основною принадою  відреставрованого скверу стане скульптура із чотирма музикантами від яких відсвічуватимуться чотири жовтих промені. Учасники «Бітлз» стоять на сцені, а позаду них у хвилях зображений жовтий підводний човен з їхнього хіта Yellow Submarine.

Про те, що має бути зроблено в сквері, як і про арт-скульптуру, телеканалу «ВІТА» розповіли у міськраді. Там оновлений сквер розглядають як експериментальний музичний майданчик, де вінничани та гості міста могли б не тільки слухати композиції легендарних виконавців, а й самі щось виконували б.

  • Торці фігури матимуть певну товщину приблизно до 20 сантиметрів, – каже головний архітектор міста Олександр Рекута про деталі арт-скульптури. – Торцева частина буде світитися. А силуети музикантів будуть на “нержавійці” в чорно-сірому зображенні, як на плакаті.

Перед тим, як встановлять арт-конструкцію  із чотирма музикантами, мають облаштувати паркову зону. Нині вже обгороджена  територія під ремонт. Як розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Юрій Павлінчук, у сквері також ще посадять туї.

  • Замінити тротуарну плитку, встановити п’єдестал для «ліверпульської четвірки», – розповідає Юрій Павлінчук про те, що ще має бути виконано. – Зробити капітальний ремонт підпірної стінки зі сторони вулиці Соловйова, і повністю замінити підпірну стінку зі сторони гімназії.

До речі, ремонт стінки зі сторони гімназії №17, як каже Юрій Павлінчук, планують зробити за близько 900 тисяч інвесторських гривень.

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору