Результати ЗНО-2017: мінус 383 медалісти Вінниччини та 9-та сходинка у рейтингу

За кількістю учасників зовнішнього незалежного оцінювання цьогоріч Вінниччина посіла 9-ту сходинку серед областей України. Загалом тестування склали 9 тисяч 368 абітурієнтів.

Як повідомив заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, у цьому році під час ЗНО свої високі знання не підтвердило 383 учні, котрим пророкували «золоті» медалі та свідоцтва з відзнаками.

  • Із 859 цьогорічних претендентів підтвердили свої нагороди 476 учнів, – сказав посадовець.

Традиційно, найбільше учасників ЗНО під час складання іспиту із української мови та літератури, оскільки він є обов’язковим. Також популярними предметами серед абітурієнтів є історія України та математика.

  • Цього року трохи зросла кількість учасників на складання ЗНО з біології, географії та іноземної мови. Також, цього року дев’ятеро учнів Вінниччини показали результати з максимальною кількістю набраних балів. Зокрема, з математики – 2, фізика – 1, хімія – 3, біологія – 1, англійська мова – 2, – зазначив Володимир Буняк.

Щодо рейтинів Вінницької області з окремих пердметів, то результати ЗНО з української мови та літератури відповідають середнім показникам у загальнодержавному рейтингу. Перевищують середній показник по країні на 0,9% результати ЗНО з історії України, а з з географії показник вищий від середнього на 2,6%. А результат з математики на 6,9% нижчий від загального.

Фото: vin.gov.ua, telegraf.in.ua

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору