Режисер “МІФу” розкаже вінничанам як і навіщо знімати фільми майже без бюджету

Всеукраїнський проект “Plas Tallks” вперше завітає до Вінниці з режисером Іваном Яснієм у якості спікера та розмовами про майбутнє української документалістики.

Проект “Plas Tallks”, заснований київськими пластунами, 22 червня відбудеться і у Вінниці.

PlasTalks: Навички майбутнього – це зустрічі із яскравими особистостями, фахівцями своєї справи, які готові до діалогу і пошуку спільних відповідей. Разом із вами будемо дізнаватися про те, “як не стати непотрібною людиною в майбутньому”.

Спікером виступить відомий український режисер Іван Ясній з темою “Майбутнє української документалістики”. В його творчому доробку відомі документальні стрічки про війну на сході країни “Міф” та “Добровольці Божої чоти”. Разом з уже покійним режисером Леонідом Кантером вони влаштовували зйомки в найгарячіших точках АТО, показали усьому світові що там відбувається і довели, що якісна українська документалістика таки існує.

Читайте також: Як хлопчик Василь із несправедливістю боровся: у Вінниці показали “Міф” про війну Василя Сліпака

Під час події Іван Ясній розповідатиме про те:

  • Яким є зараз сучасне українське документальне кіно і його перспективи розвитку далі?
  • Чи можливо зробити українську документалістику популярною, комерційно успішною, і затребуваною телебаченням?
  • Як і для чого знімати фільми майже без бюджету і виключно своїми силами?
  • Якого контенту зараз найбільше потребує українське кіно?

Зустріч у Вінниці відбудеться 22 червня о 19:00 в Креативному просторі “Артинов”. Щоб взяти участь необхідно заповнити анкету. В разі оплати при реєстрації вартість квитка становить 60 гривень. А 20, 21 червня та в день події – 80 гривень. З усіма питаннями можна звертатись до організаторів: 098 239 2266 (Іван Пелих) та 050 960 3531 (Матвій Березовський).   

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору