× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Реєстр педофілів та хімічна кастрація: голова Нацполіції у Вінниці намагався “достукатися до Верховної Ради”

Сьогодні у Вінницю прибув голова Національної поліції України Сергій Князєв. На брифінгу щодо загибелі вінничанина Олександра Комарніцького після побиття поліцейським, голова Нацполіції України також висловив думку щодо того, як захищати дітей, у зв’язку із резонансною справою 11-річної Даші Лук’яненко.

Сергій Князєв зазначив, що схвалює відкритий єдиний реєстр педофілів та можливість хімічної кастрації злочинців.

– Вже декілька днів, після прикрих подій в Одесі, які сколихнули всю Україну, на сайті Верховної Ради петиція, яку за нашої участі було організовано, набирає голоси. Перший заступник Голови поліції генерал Аброськін уже, мабуть, декілька разів повідомляв суспільству, що це біда. Ми хочемо достукатись до Верховної Ради, що треба розглянути цей законопроект. Це обов’язково – це повинен бути один відкритий реєстр осіб, які притягались до кримінальної відповідальності за такі злочини.

Зокрема, він розповів, що поспілкувавшись із Головою поліції Польщі побачив, як працюють такі відкриті реєстри. Якщо людина притягалась до відповідальності за сексуальні злочини – це всім відомо.

– Навіть ринкова ціна на житло поряд з цією людиною змінюється. Підприємець, який бере цю людину на роботу, – бере на себе відповідальність. Підвищена увага суспільства до цих людей – це велика профілактика і це зупиняє цих осіб.

Сергій Князєв також зазначив, що підтримує можливість хімічної кастрації за сексуальні злочини проти дітей.

– Ми запропонували таку версію, яка працює в багатьох європейських країнах. Умовно: отримав покарання на стільки-то років, якщо хочеш вийти достроково, то держава пропонує таке хімічне втручання. Не погоджуєшся – сиди до кінця. Але суспільство повинно знати, тому що всі ми батьки і всі ми маємо дітей. Як тепер заспокоїти громаду, якщо в маленькому містечку, де всі один одного знають, вчиняється таке правопорушення. На жаль, вони не поодинокі. Ми жоден такий злочин не покриваємо і хотіли б, щоб нас чули. Ми тут не вороги, ми на захисті нашої громади і в першу чергу – дітей.

Сьогодні ж стало відомо, що у неділю, 23 червня, у Калинівському районі за підозрою у розбещенні чотирирічного хлопчика поліція затримала 28-річного вінничанина.

Повідомляється, щодо поліції звернувся батько хлопчика та повідомив, що під час відпочинку біля водойми поблизу села Гущинці він застав свого знайомого у палатці для відпочинку, коли той демонстрував дитині свої статеві органи.

Правопорушника затримали, однак співпрацювати зі слідством він відмовляється. Слідством розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх), за що передбачено до 8 років позбавлення волі. Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, за півроку в Україні було вбито вже понад 50 дітей.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору