“Революційні праві сили” погрожують знищити меморіал Небесній Сотні у Вінниці. ВІДЕО

Сьогодні, 26 березня у мережі YouTube з’явилося відозвернення представників організації “Революційні праві сили” до вінницького міського голови Сергія Моргунова.

У своєму зверненні група активістів у чорному одязі, частина з яких перебувають у балаклавах, погрожують знищити меморіал “Дерево свободи”, встановлений на вінницькому Майдані Небесної Сотні як пам’ять про загиблих протестувальників під час Революції Гідності.

Активісти заявляють, що не вважають цей пам’ятник меморіалом Небесної сотні, а натомість вимагають встановити на цьому місці пам’ятник Тарасу Шевченку.

Наприкінці звернення лідер “РПС” заявив, що вважає “Дерево свободи” пам’ятником “Беркуту”. Окрім того активісти зазначають, що планують озброюватися і створювати “свою армію” та “народну поліцію”.

На останніх секундах відео видно, що поруч з членами “РПС” перебуває Світлана Бевз – активістка вінницького “віче”, яка підсумовує виступ чоловіка словами “абсолютно правильно”.

Як відомо, організація “Революційні праві сили” складаються з виключених членів “Правого сектору”, а також людей, котрі підозрюються в мародерстві в зоні АТО. Свого часу цих людей виключили з ПС за “порушення дисципліни та маргінальні дії”.

До складу РПС за різними даними входять члени радикальної організації “Білий молот” (котрі підозрються в розстрілі працівників ДАІ у Києві на Броварському проспекті), народний депутат Сергій Мельничук, а також екс-нардеп Юрій Кармазін. Останій відомий зокрема тим, що був захисником Костянтина Григорішина – російського олігарха, якому приписують фінансування забороненої Комуністичної партії України.

Нагадаємо, що меморіал “Дерево Свободи” на честь героїв Небесної сотні відкрили у Вінниці 23 лютого. Відкриття здійснювали безпосередньо родичі загиблих на Майдані.

Позначки: , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
 • злой крот

  Причом здесь Дерево свободы к Беркуту?

  • Lidiya Sherbina

   да они просто решили о себе заявить как об организации . судя по всему или платят им за это или они не хотят за что то отвечать .

  • Олена Поляниця

   напевно при тому, що на цій кривій вишні стільки квіточок, скільки загиблих Героїв разом з беркутами. А останніх до Небесної сотні долучати якось абсурдно.

 • Valentyna Polevska

  Ми вступили в перiод анархii? Чому Бевз повинна вирiшувати за все мiсто? Вiнничани уповноважили мiськраду для цього.

 • Andriy

  Дуже сподіваюсь, що якщо ці розумники додумаються до якоїсь витівки в
  моєму місті, “Соколи” цього хлопака зі свастикою на рукаві застрелять
  при затриманні

 • Наталія Гуреєва

  Що вирішує заїхавша рпс у Вінниці Геть з моєї землі

 • Yuriy Polyanskiy

  для них є одне слово – мерзотники. Порядні люди відповідають за свої вчинки та обличчя не ховають

 • Олена Поляниця

  Дерево це потворне. При всій повазі і глибокій пошані до Небесної Сотні, не піднесу до такого пам’ятнику квітів ніколи. Він як знущання над української Ідеєю. Ще й в голові не вкладається той факт, що, щоб його встановити, прибрали геть Кобзаря.

 • Настя

  мені шкода, що є люди яким це дерево так не подобається!
  Воно вишукане як сучасне мистецтво , і як історія!
  І скажіть мені добрі люди, скільки ж вам потрібно пам’ятників Т. Г. Шевченку в одному місті?
  На скільки я знаю то їх у нас 2а. І один з них знаходиться на Соборній, навіщо ще один неподалік ?
  І чому ви дорогі мої, не можете заспокоїтись? Чому потрібно все ламати? Ви хоч щось зробили самостійно?