Реставрація фасаду міської ради та відеоспостереження на “Вишеньці”: вінничанин подав одразу дві петиції

Вінничанин Олександр Яновський в один день зареєстрував одразу дві петиції. Чоловікові не подобається зовнішній вигляд фасаду міської ради та нічні гонки біля ринку «Вишенька».

Обидві петиції вінничанин зареєстрував на сайті вчора, 7-го серпня. Перша стосується реставрації фасаду Вінницької міської ради. Олександр зазначає, що наше місто щодня набуває нових яскравих кольорів, але дуже прикро, що в центрі міста стоїть сіре «дещо».

– Окрім вікон, в будинку міської ради взагалі нічого не змінилось. Навіть гірлянди з 90-х років особливо не змінились. Отже, я хочу запропонувати, щоб якимось чином, вирішили питання з приводу набуття Вінницької міської ради належного стану, – пише Олександр у петиції.

На ранок 8-го серпня петиція зібрала сім підписів із необхідних 350. Підписати її можна впродовж 13 днів ТУТ.

В іншій петиції Олександр Яновський просить встановити відеоспостереження на перехресті біля ринку «Вишенька». Чоловік акцентує увагу на тому, що після закінчення будівництва дороги, яка з’єднує вулиці Келецька та Барське шосе, відразу розпочалися нічні гонки.

– На жаль, за увесь час ніяких дій для припинення правопорушень прийнято не було. Мотоцикли та автомобілі, починаючи з 22:00 гасають, заважаючи відпочинку мешканців будинків. Щиро просимо, вирішите це питання, – зазначає Олександр у петиції.

Як і у попередній петиції, наразі лише сім осіб підтримали звернення чоловіка. Підписати її можна ТУТ.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору