× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Ремонт доріг та реконструкції лікарень: що зробили у Вінниці за півроку

За шість місяців поточного року у місті встигли завершити та розпочати декілька капітальних реконструкцій. Оновлення торкнулось як цілих вулиць, так і прибудинкових територій. Також у місті оновлюють муніципальний транспорт та встановлюють відеонагляд у місцях загального користування. 

У першому півріччі 2018 року розпочато масштабний проект капітальної реконструкції по вулиці Замостянська. Зокрема, роботи здійснюють на І черзі – від проспекту Коцюбинського до вул. Стеценка. На реалізацію проекту залучені кошти Державного фонду у розмірі 20 мільйонів гривень.

Загалом виконано капітальний ремонт покриття доріг, загальною площею понад 28 тисяч кв.м. Про це повідомив директор департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян на засіданні виконкому сьогодні, 9 серпня.

Вже завершено будівництво ІІ черги дороги по вулиці Верхарна на ділянці від вул. Некрасова до Довженка. Триває капітальний ремонт по вулиці Ващука та Гніванському шосе.

На умовах співфінансування було капітально відремонтовано дорожнє покриття 12 вулиць та збудовано понад 2,5 км мереж каналізації та водопроводу.

– Проводилась реконструкція мереж зливової каналізації. Встановлено 165 світлодіодних світильників вуличного освітлення. Впорядковані зелені зони та місця загального користування. Встановлено 84 пандуси, збудовано 1,4 км відокремлених велодоріжок. Станом на 1 липня у місті облаштовано 49,3 км велодоріжок і роботи з нанесення розмітки тривають, – прозвітував чиновник.

У 21 дворі проведено капітальний ремонт асфальтного покриття прибудинкових територій. За програмою співфінансування утеплені фасади 4 будинків.

Окрім цього, було відремонтовано 12 зупинок громадського транспорту, модернізовано один трамвайний вагон і ще триває реконструкція наступного. Наразі проводиться капітальний ремонт двох муніципальних автобусів.

В рамках програми “Безпечне місто” до системи відеоспостереження підключено 11 шкіл, 2 спортивних майданчики на території шкіл, місця загального користування тощо.

Щодо лікувальних закладів, то вже завершено капітальний ремонт приміщення центральної стерилізаційної та поточний ремонт рентген-кабінету в ЦПМСД №4. Проводиться термомодернізація першого поверху будівлі “Центр матері та дитини” та капітальний ремонт приміщень першого корпусу інфекційного відділення міської клінічної лікарні №1. Розпочато реалізацію проекту з будівництва кардіологічного центру за фінансової підтримки Світового банку. На сьогодні ще триває підготовка будівельного майданчика та підведення інженерних мереж.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору