× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Радник мера пропонує надати муніципальній поліції функції інспекторів з паркування

Нещодавно призначений новий радник міського голови Вінниці Віктор Перлов пропонує надати працівникам Муніципальної поліції право виконувати функції інспекторів з паркування в світлі останніх резонансних випадків хамського паркування на площах та біля міських памятників. 

Як написав на своїй фейсбук-сторінці Перлов, приводом для такої ініціативи стали останні два подібні випадки: паркування автомобіля прямо на площі ім. Могилка поруч з однойменним пам’ятником, а також випадок, який стався 4 грудня, коли водій автомобіля Skoda з держномером АВ 9555 СХ припаркував своє авто прямо на площі Героїв Небесної Сотні.

 

У зв’язку з цим радник-урбаніст зареєстрував відповідну петицію, в якій пропонує “надати Муніципальній поліції м. Вінниця функції інспекторів з паркування, придбати муніципальний евакуатор (маніпулятор) для оперативного евакуювання автомобілів, що припарковані з порушенням ПДР та створюють перешкоди для інших учасників руху, а також додати до функцій міського ситуаційного центра виявлення порушень правил паркування”.

Патрульна поліція не має ресурсів займатись питанням паркування у місті, тому ухвалений Верховною Радою “закон про паркування”* надав можливість муніципалітетам створювати власні служби інспекторів з паркування – подібні служби вже активно працюють у Львові та Києві.

Станом на зараз петицію підписали 25 вінничан з 350 необхідних голосів. До кінця збору підписів лишається два тижні.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору