Пивовар з Бару переміг на конкурсі українських броварів. ФОТО

Бровар з Вінниччини Євген Вальчук переміг на першому конкурсі українських пивоварів #TopBeerStartUp.22.

Про це повідомляє видання “Bar News City” з посиланням на організаторів конкурсу. Як зазначає ресурс, дегустатори, в тому числі й експерти з Kyiv Beer Academy, одноголосно обрали Milk Red IPA, зварений Євгеном, переможцем #TopBeerStartUP.

Повідомляється, що Євген взяв участь у фіналі пивного конкурсу, що відбувся у Львові, де на обладнанні першого заводу компанії “Перша приватна броварня” він мав можливість зварити власне ексклюзивне пиво. Сам барський бровар створює хмільний напій з 2016 року і вже має в своєму активі 150 варок пива. Євген Вальчук став першим українським beermaster в хабі.

«Їм звичайно ж, допоможуть, проконсультують. Щоб все було абсолютно чесно, а сорт дійсно вийшов авторським, вибирати й купувати сировину фіналісти будуть самі. Їм компенсують всі витрачені на інгредієнти гроші, але категорично не будуть втручатися в рецептуру й процес варки. Це буде лише їх творчість. Якщо зварена партія крафту сподобається споживачеві, Перша приватна броварня розпочне обговорення постійної співпраці», – розповів ще до початку фіналу Андрій Мацола, засновник та співвласник компанії «Перша приватна броварня» на своїй сторінці у  Facebook. І додає: «Я впевнений, що учасники придумають унікальний сорт пива, який полюбить вся країна, і про який іноземні туристи потім писатимуть в своїх блогах і соціальних мережах, рекомендуючи його іншим мандрівникам».

“Створення рецепту нового пива – дуже творчий момент, можу годинами сидіти й міняти та “крутити” рецептом, щоб вийшло щось дійсно цікаве. Це, напевно, мій улюблений етап пивоваріння”, – пише Євген на сторінці Insider Craft Hub.

Згідно з умовами конкурсу, переможець  #TopBeerStartUp отримає “можливість розпочати власну справу без фінансових чи будь-яких інших ризиків”.

Джерело “Bar News City”

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору