× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Питання іміджу: вінничани просять захистити каштани від шкідників. ПЕТИЦІЯ

На сайті міських петицій з’явилася пропозиція захистити вінницькі каштани від шкідників. Її автор стверджує, що дерева вигризає шкідник і що з року в рік це питання залишається поза увагою міської влади.

У своєму зверненні Іван Супряга зазначив, що каштани є невід’ємною окрасою Вінниці та надають нашому місту неповторний колорит, “але якщо зараз, у травні місяці, милуючись каштанами, неможливо відірвати від них очей, то починаючи уже з другої половини липня, і тим більше у серпні та вересні, на каштани страшно дивитися — половина листя вже пожовкла, іншу половину вигриз шкідник”.

Зі слів автора петиції, цей шкідник називається “мінуюча каштанова міль“, і попри те, що існують засоби для захисту каштанів від молі, “з року в рік це питання залишається поза увагою міської влади”.

– Зараз лише середина травня, тож поки що є час врятувати міські каштани від шкідника і зберегти їхній належний вигляд на серпень та вересень, врятувавши їхнє листя від пошкодження шкідником, — написав Іван Супряга. — Тому ми, підписанти петиції, вже зараз просимо вжити заходи із захисту міських каштанів від шкідника і не повторювати помилок минулих років, коли це питання залишалося поза увагою міської влади. Від цього питання також залежить імідж Вінниці у очах гостей нашого міста, які вимушені бачити, приїжджаючи до “європейського” міста занедбане та погризене листя каштанів.

Підтримати петицію можна протягом 14 днів за ЦИМ посиланням. А для того, щоб міська влада її розглянула, вона має набрати 350 підписів. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору