Птахофабрика з Вінниччини планує стати найбільшим світовим виробником курятини

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт», який на Вінниччині вирощує курей під торговою маркою «Наша ряба», незабаром може стати найбільшим у світі виробником курятини.

Про це йдеться на офіційній сторінці МХП у фейсбуці.

У липні агрохолдинг на своїй вінницькій птахофабриці розпочав вводити в експлуатацію другу виробничу лінію. Це, вважають в компанії, дозволить збільшити виробництво курятини вдвічі та вийти у світове лідерство.

– Це надзвичайно важлива подія для всього холдингу, адже їй передувала титанічна робота сотень спеціалістів компанії, проектантів та будівельників, – говориться в повідомленні компанії на офіційній сторінці у фейсьуці. – У перспективі кількох років, запуск другої лінії дозволить збільшити виробництво фабрики вдвічі – до 560 тисяч тонн на рік.

Нові виробничі потужності, вважають в МХП, допоможуть задовольнити зростаючий попит на якісну українську курятину як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Нагадаємо, що мешканців населених пунктів Вінниччини, де знаходяться виробничі потужності Вінницької птахофабрики МХП подали скаргу до ЄБРР, на велике забруднення компанією довкілля курячими фекаліями.

 

 

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору