× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Психоделік-джаз і романтика без вульгарності: стали відомі перші учасники музичної програми відкриття SUN Території

Наприкінці тижня у Вінниці відбудуться мистецькі вихідні “Ticket to the SUN” на новій мистецько-відпочинкові локації у Вінниці “Територія SUN” і організатори оголосили імена перших учасників музичної програми.

Вже наступних вихідних, 28-30 червня, на території колишнього дитячого санаторію імені Михайла Коцюбинського розгорнеться справжнє фестивальне містечко: з наметами, ранковою та вечірньою йогою, нічним кінофестивалем, перформансами, інсталяціями, музичними концертами і безліччю цікавинок.

Повну програму “Ticket to the SUN” у Вінниці організатори опублікують незабаром, а поки що анонсували перші гурти музичної програми.

Так, у п’ятницю ввечері, 28 червня, на сцені виступатимуть гурти “Курносая Дура” (з 20:00 до 21:30) і “Мантри Керуака” (з 22:00 до 23:30).

“Курносая Дура” це гурт із Вінниці, учасники якого за п’ять років самостійно записали і змонтували “на колінках” близько 30 пісень. Виступають рідко і переважно у невеликих закладах, та попри це гурт має свою вірну публіку.

Вже цієї п’ятниці кількість прихильників “Курносої Дури” може побільшати, адже Володимир (вокал), Артур (гітара/клавіші) і Денис (ударні), які й відкриватимуть музичну програму “Ticket to the SUN”, обіцяють всім “романтику, позбавлену вульгарності й овердрами”.

Цього ж вечора на сцену вийдуть і “Мантри Керуака” з Харкова. Цей незалежний музичний проект, започаткований Олегом Кадановим (екс “Оркестр Че”, “Лінія Маннергейма), вже не раз виступав у Вінниці, тож багатьом знайома філософія текстів і змішування різноманітних музичних стилів, притаманна їхній творчості.

 

Другий день “Ticket to the SUN”, в суботу 29 червня, закриватиме київський гурт “Atomic Simao”, які з 21:00 до 23:00 гратимуть інструментальний психоделічний джаз. Зі слів організаторів, цей стиль рідко зустрічається на вітчизняній музичній сцені.

За п’ять років існування “Atomic Simao” вже встигли випустити чотири альбоми, два з яких (випущені грецьким лейблом на вінілі) стали “відкриттям року” на джазовому фестивалі “Коктебель”. Крім того, за версією українських культурних видань, у різні роки вони отримували звання “Краща підпільна група року” та “Альбом року”. А у 2017 році “Atomic Simao” презентували Україну на фестивалі “SZIGET”.

  • Стиль музики гурту – це складний інструментальний мікс з кислих гітар, психічної електроніки та середньо-східного впливу, що відбився від космічного джазу, – йдеться в анонсі заходу. – Безліч ритмів закручується всюди, фанкові джазові канавки підсилюють звучання, а саксофон переносить композиції на територію епохи Гонга “Шамал” і за її межі. Слухати “Atomic Simao” можна з заплющеними очима і розумом, відкритим для будь-яких змін, які може принести Всесвіт до вашого сприйняття.

Це ще не всі гурти, які виступатимуть на мистецьких вихідних у Вінниці. Наприклад хто ж стане хедлайнером, який закриватиме музичну програму на третій день “Ticket to the SUN”, також ще не оголосили. Тож стежте за анонсами.

Нагадаємо, що мистецькі вихідні “Ticket to the SUN” триватимуть у Вінниці з 28 до 30 червня на території колишнього дитячого санаторію імені Коцюбинського (вулиця Маяковського, 243) з 12:00 до 00:00. 

Фото – зі сторінок заходів у Фейсбук

Читайте також: У Вінниці з’явиться нова локація для мистецтва і відпочинку “Територія SUN”

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору