Принеси макулатуру – отримай приз: що готує для Вінниці фестиваль «Еко відродження»

Тут можна буде як дізнатися інформацію про сортування сміття в Україні та Америці, правила сортування та переробки відходів, так і відпочити в лаунж-зоні, спробувати еко-смаколики або ж відвідати еко-ярмарку.

Перший у Вінниці фестиваль-форум «Еко-відродження» розпочнеться 22 вересня о 14.00 на території Вінницького національного технічного університету. Ми вже розповідали про його ідею, організаторів та основні напрямки діяльності, але не говорили про детальну програму та учасників.

  • Учасниками нашого фестивалю-форуму будуть активісти у сфері екології, команда проекту «Екологічне місто», «Фонд громади Барського району «Барі», які разом з волонтерами Корпусу миру ділитимуться досвідом сортування сміття в Україні і не тільки, Еко-він, Інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля, представники громадського проекту «Україна без сміття». У відвідувачів буде можливість відвідати лекції від них, дізнатись багато корисного та нового, задати питання, які їх давно цікавили, – розповідає одна із організаторок фестивалю Янна Чайковська.

Для тих, хто бажає провести п`ятницю у більш легкій та розважливій формі, організатори підготували лаунж-зону з кав`ярнями («Чорна кішка, білий кіт), еко-їжею (Мобільне кафе «PICNIC» від інтернет-сервісу «Домашній кошик», ZHUZHA-BDZHO, Rain International), а також зону активного відпочинку, де розташуються тур-клуб «Бідняжка», Перший центр Кундаліні йоги у Вінниці та Перший салон електромобілів у Вінниці «ЕлектроДрайв».

  • Ми вважаємо, що наша подія — це корисна інвестиція часу як для дітей, так для дорослих, тому зробили програму насиченою різноманітними активностями. У нас будуть окрім зазначених подій, ще еко-квест та навіть еко-вечірка.

Також родзинкою «Еко-відродження» буде обмін макулатури на подарунки. Серед яких:

  • енергозберігаючі лампи
  • еко-торби
  • еко-блокноти
  • еко-ручки
  • наліпки для сортування сміття
  • кава.

Подія триватиме до 19.00.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору