«Прийди на виставу – врятуй дитину»: вінничани можуть допомогти Кірі Чубар побачити

Щоб допомогти врятувати зір півторарічній дівчинці до Вінниці приїдуть актори з Києва. Вони зіграють у благодійній виставі «Стіна» 22 червня у Вінницькому музично-драматичному театрі.

Гості із Києва, театральна студія «Міф», протягом години покажуть виставу-історію кохання на тлі ряду важливих питань: від результатів Революції Гідності до теми війни на Донбасі.

«Де межа між коханням та ненавистю? Хто визначає сторону правди? Як побороти війну в собі?» – питання, які розкриють актори у виставі. Зображені у «Стіні» історії базуються на реальних фактах, як зазначають організатори.

Та місія у вистави дещо інша – зібрати кошти на лікування півторирічної Кіри Чубар, яка має проблеми із зором.

  • Ми дуже прагнемо зібрати якнайбільше коштів для лікування Кіри, – каже Юлія Щербань, співорганізатор акції. – Дівчинці робили кілька операцій: перша коштувала 34 тисячі, потім ще були процедури з реабілітації по 18 тисяч і по 21-ій. Вже є успіхи: дитина зараз відрізняє світло і тінь. Але потрібно збирати кошти і на операції і на реабілітацію. Сподіваємось зробити все для порятунку Кіри.

Як зазначила Аріна Кантоністова, у трирічному віці дівчинка ще має перенести важку і дорогу операцію, тому кошти продовжать збирати різними шляхами.

  • Щоб ви розуміли – мама Кіри є звичайною вчителькою, а родина взяла на лікування кредит у 200 тисяч гривень. Допомагаємо усім світом. Актори київського театру вирішили підтримати маленьку дівчинку. Вони усі молоді та патріотичні. До того ж, на самій виставі будуть присутні Кіра з мамою. прийдіть, підтримайте їх, – каже Аріна Кантоністова.

Під час вистави або після неї, глядачі зможуть вкинути свою пожертву до скриньок, які будуть розташовані у залі театру.

Це вже не вперше для порятунку Кіри Чубар організовується благодійний захід. У листопаді минулого року по Україні навіть відбулися благодійні кінопокази.

Кіра Чубар народилася на шостому місяці із вагою 780 грамів. Передчасні пологи вплинули на її зір. За п’ять операцій зір повністю так і не відновився, а грошей у батьків дівчинки – катма. Родина Чубар проживає у невеликому селі Северинівка Ямпільського району.

Вистава у Вінницькому музично-драматичному театрі (вулиця Театральна, 13) відбудеться 22 червня, початок – о 18:00. Вхід – за запрошеннями, які можна отримати у касі театру.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією