× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

#Прихисти: мер Вінниці пропонує флешмоб заради безпритульних тварин

Міський голова пропонує вінничанам ділитися у соціальних мережах фотографіями домашніх улюбленців, яких містяни забрали з вулиць чи притулків для тварин.

У Вінниці завершується дооснащення муніципального центру для безпритульних котів та собак. Будівельні роботи виконані, сьогодні завершується дооснащення центру. Одночасно у Муніципальному притулку зможуть перебувати до 300 тварин, яким надаватимуть необхідну ветеринарну допомогу, стерилізуватимуть, вакцинуватимуть та забезпечуватимуть відповідний догляд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Все включено” для хвостатих: у Вінниці до кінця року з’явиться новий притулок для тварин

Разом з тим, міський голова Вінниці Сергій Моргунов цікавиться, чи готові вінничани не просто співчувати тваринам, а й взяти кота чи собаку з притулку до себе додому.

– На одному з фото – улюблениця моєї родини, киця Мура. Кілька років тому вона “прибилась” до нас ще кошеням. Друзі кажуть, що Мура зовсім не схожа на “вуличну” кицьку. У неї є дім, за нею доглядають, а вона відповідає нам ласкою. Хоча, як і усі коти, має характер.

– Знаю, чимало вінничан можуть розповісти подібні історії. Але так само ще є чимало тваринок, які досі блукають вулицями. Одні їх жаліють, інші вважають проблемою, – поділився на своїй сторінці у Facebook Сергій Моргунов.

Для того, аби привернути увагу до теми безпритульних тварин, мер пропонує започаткувати флешмоб #Прихисти

Для участі необхідно сфотографуватись з вашими улюбленцями, яких підібрали з вулиці чи взяли з притулку та поділитися фото з хештег #Прихисти  у соціальних мережах.

– Разом привернемо увагу до цієї теми і допоможемо чотирилапим друзям, – додає Сергій Моргунов.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору