Прихильники Саакашвілі у Вінниці зібралися на мітинг та анонсували акцію протесту. ФОТО

Сьогодні, увечері 12 лютого, кілька десятків прихильників Міхеіла Саакашвілі зібралися під стінами Вінницької ОДА з метою підтримати свого лідера у зв’язку з видворенням з України. 

Заклик вийти до будівлі ОДА на мітинг прибічники “Руху нових сил” у Вінниці розповсюдили приблизно за годину до зборів. Як наслідок на мітинг вийшло близько чотирьох десятків людей. Організатором акції неформально виступив Леонід Марцинківський, котрий брав участь в київських акціях протесту разом із Саакашвілі та організовував візит лідера “Руху нових сил” у Вінницю у вересні минулого року.

Мітинг відбувався у форматі “вільного мікрофону”: висловити слова підтримки вийшло зо п’ять людей з числа тих, хто зібрався. На відміну від полум’яних промов самого Саакашвілі, спікери у Вінниці утримувалися від різких заяв на адресу діючої влади, а видворення п. Міхеіла сьогодні з України називали “неприємністю”.

Водночас активісти закликали вінничан демонструвати активну громадянську позицію та приєднуватися до їхніх лав. Наприкінці мітингу його учасники мали визначитися зі своїми подальшими діями: обирали між варіантом виходити на протест 18 лютого у Києві або ж збиратися у Вінниці.

Зрештою, переважною більшістю піднятих рук вирішили, що наступної неділі знову вийдуть на вінницькі вулиці на підтримку Саакашвілі. Інших подробиць майбутньої акції, а також часу її початку, мітингувальники наразі не повідомили.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору