Прихильників меморіалу Небесної Сотні у Вінниці побили битами невідомі. ФОТО

Сьогодні, 28 січня, близько 15:00 на учасників мітингу, який вимагав встановлення меморіалу Небесної Сотні на одноіменному майдані у Вінниці, напали невідомі з битками.

Напад стався на активістів “Чорного комітету” Дениса Котова та Владислава Дороша поблизу погруддя Івану Богуну неподалік ЗОШ №3. Про це Vежі повідомив активіст “Чорного комітету” Андрій Вербецький, котрий наразі перебуває з постраждалими в лікарні на вул. Київській.

З його слів, відразу після мітингу, який відбувся сьогодні у Вінниці, до них підійшли невідомі особи з проханням підкурити. Після отриманої відмови, чоловіки у кількості 5-7 осіб витягли з пакетів битки та почали наносити ними удари по голові та ногах активістів. Після цього невідомі швидко втікли.

Постраждалі активісти наразі перебувають в лікарні: у Котова розбитий ніс та численні забої м’яких тканин. У Дороша – забій голови та підозра на перелом руки.

Активісти не говорять достеменно, з чим може бути пов’язаний напад, але не виключають, що це могло статися з огляду на їхню позицію щодо встановлення меморіалу Небесній Сотні у Вінниці.

 

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • disqus_BZ8FxX7Sxc

  Вот клоунада! Сам горисполком нанимает персонажей из “Черного комитета”, а потом забавляется с общественным мнением, подставляя Котова под биты своих же активистов. Уже и Котова прикупили в обойму? Респект Моргунову и его технологам!!!! Почем опиум для народа?

  • Andriy Kachor

   У Вас ім’я disqus а по-батькові Вас BZ8FxX7Sxc ?
   Ботоферма стає все більш дешевою і не якісною.)

   • disqus_BZ8FxX7Sxc

    Господин Андрей, вы хотите знать мое светское имя? На самом деле меня зовут R2D2. А это, собственно, что то меняет? Просто знаю всю подноготную этих процессов, поэтому удивляют статьи с такими заголовками. Ну, собственно, что тут удивляться…Вы ведь инфоресурс горисполкома.

 • Я Батькович

  Що за х**та

 • Юрий Кисиль

  дежавю. щось дуже нагадує побиття танюхи чорновіл

 • Сергей Ильков

  сижки надо было с собой носить, может и обошлось бы…

 • Людмила Никитана

  Фейк! Подделка, почему до сих пор не нашли нападающих?..