Прихильників меморіалу Небесної Сотні у Вінниці побили битами невідомі. ФОТО

Сьогодні, 28 січня, близько 15:00 на учасників мітингу, який вимагав встановлення меморіалу Небесної Сотні на одноіменному майдані у Вінниці, напали невідомі з битками.

Напад стався на активістів “Чорного комітету” Дениса Котова та Владислава Дороша поблизу погруддя Івану Богуну неподалік ЗОШ №3. Про це Vежі повідомив активіст “Чорного комітету” Андрій Вербецький, котрий наразі перебуває з постраждалими в лікарні на вул. Київській.

З його слів, відразу після мітингу, який відбувся сьогодні у Вінниці, до них підійшли невідомі особи з проханням підкурити. Після отриманої відмови, чоловіки у кількості 5-7 осіб витягли з пакетів битки та почали наносити ними удари по голові та ногах активістів. Після цього невідомі швидко втікли.

Постраждалі активісти наразі перебувають в лікарні: у Котова розбитий ніс та численні забої м’яких тканин. У Дороша – забій голови та підозра на перелом руки.

Активісти не говорять достеменно, з чим може бути пов’язаний напад, але не виключають, що це могло статися з огляду на їхню позицію щодо встановлення меморіалу Небесній Сотні у Вінниці.

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору