× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Придбай ДивоBox – допоможи реалізувати молодіжні проекти: у Вінниці пропонують оригінальні подарунки

Здивувати друзів і близьких, а також допомогти активній молоді міста в наступному році реалізувати цікаві та корисні проекти мають можливість 40 вінничан, які придбають ДивоBox.

ДивоBox – це акція Молодіжного Банку Ініціатив, що є одним із проектів фонду громади «Подільська громада». Як розповіла координаторка молодіжних проектів «Подільської громади» Олександра Лиса, ідея створити ДивоBox виникла у команди МБІ минулого грудня:

– Ми планували наступний фандрайзинговий проект і хотіли це прив’язати до новорічних свят. Спочатку думали про майстер-класи по виготовленню новорічних прикрас, а потім в дискусії народилась ідея ДивоBoxів. Ми зробили 1 пост на фейсбук сторінці Подільської громади і отримали 20 замовлень.

ДивоBox – це коробочка, вміст якої підбирається відповідно до побажань і смаків замовника. Цікаво, що навіть сам замовник не знатиме, що знаходиться всередині.

– Кожна річ, наявна в коробочці, особлива – зроблена турботливими руками членів МБІ або знайдена і вкладена з любов’ю. Здивує також особливий дизайн #ДивоBox‘у, який щоразу буде унікальним. Ціну цього новорічного дива Ви можете обрати при замовленні, оскільки в залежності від вмісту, вона може змінюватися, а всі кошти будуть використані на конкурс грантів, – говорять ініціатори проекту.

Олександра Лиса також розповіла, що коли людина замовляє бокс, то заповнює коротку анкету, де пише про інтереси та вподобання отримувача. Ініціаторам проекту ця інформація потрібна, адже кожна коробочка унікальна, сформована для конкретної людини.

–  В анкеті замовник також вказує ціну, яку готовий заплатити і відповідно до того ми наповнюємо бокс. Ми багато робимо власними руками, а дещо купуємо. Цього року ми також залучаємо бізнес-партнерів, місцевих виробників, які нададуть нам свою продукцію. Це можливість для бізнесу підтримати майбутній конкурс грантів для молоді. На даний момент ми вже домовились про співпрацю з Wellbags (сумки та аксесуари з натуральної шкіри, еко-шкіри та текстилю) та Priyatnosty (букети з овочів та фруктів, нададуть подарункові сертифікати), – додає менеджерка.

Взагалі ДивоBox – це фандрайзинговий проект Молодіжного банку ініціатив, метою якого є зібрати кошти для конкурсу грантів для молоді у 2019 році.

– Цього року ми поставили собі ціль продати 40 коробочок. Ліміт маємо лише часовий, бо підготовка коробочок є досить часозатратною. Тому поперджаємо замовників, що період очікування від моменту замовлення до отримання готового ДивоBoxy мінімум 5 днів, – говорить Олександра.

Замовити бокси можна за цим посиланням. 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору