“Прозорий офіс” збільшує години роботи з оформлення паспортів

Тепер оформити паспорт громадянина України та для виїзду закордон у “Прозорому офісі” на Замостянській можна буде на годину раніше у будні дні та ще й – в суботу. 

Тепер у ЦНАПі за адресою вул. Замостянська, 7 подати документи на отримання паспортів громадянина України (в тому числі у вигляді ID-картки) та паспорту громадянина України для виїзду за кордон є можливість у будні з 8:00, а в суботу такі послуги надаватимуть з 9:00 до 14:00.

Нагадаємо, що з березня у “Прозорому офісі” на Замостянській можна оформити паспорти. Послуга доступна всім вінничанам, незалежно від місця реєстрації і закордонний паспорт можуть отримати мешканці усієї області.  За 20 хвилин, протягом яких триває оформлення, відбувається сканування паперів, людина фотографується, залишає відбитки пальців та електронний підпис тощо.

Електронну чергу на закордонні паспорти у Вінниці обіцяють запровадити восени

У “Прозорому офісі” можна не лише вперше отримати паспорт громадянина України, а й замінити документ (в тому числі на ID-картку), або оформити його у разі втрати. Для тих, хто отримує паспорт вперше, ця послуга безкоштовна, а в усіх інших випадках вартість послуг встановлена законодавчими актами.

Вартість виготовлення внутрішнього паспорту становитиме 127 гривень (якщо потрібно терміново – 366 гривень), закордонного – 577 (або ж трохи більше 800 гривень у терміновому порядку).

  • Враховуючи ситуацію з тим, що зараз багато вінничан мають бажання отримати цей вид адміністративних послуг, міський голова Сергій Моргунов доручив нам вирішити питання з прийомом громадян з цих питань додатково і по суботах, а також, подовжити роботу по оформленню паспортів в будні дні, – розповідає директор департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук. – Це можна буде зробити вже з цієї суботи, 24 червня. Щодо подовження роботи у будні, то раніше таку послугу надавали з 9 години ранку, тепер її можна буде отримати з восьмої години.

Ті вінничани, які отримують паспорт вперше – мають надати свідоцтво про народження та паспорти батьків. Для оформлення ID-картки ще потрібен ідентифікаційний код.  Для отримання закордонного документу потрібно мати лише паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та квитанцію про сплату. Державна міграційна служба, здійснює контроль за дотриманням вимог щодо правильності прийнятих документів та відповідності їх нормам чинного законодавства.

Графік подачі документів на отримання паспортів громадянина України:
  • Понеділок – четвер – з 8:00 до 15:00 год. (без перерви)
  • П’ятниця – з 8:00 до 14:00 год. (без перерви)
  • Субота – з 9:00 до 12:00 год. (без перерви)
Графік отримання паспортів громадянина України:
  • Понеділок – четвер – з 15:00 до 17:00 год. (без перерви)
  • П’ятниця – з 14:00 до 16:00 год. (без перерви)
  • Субота – з 12:01 до 14:00 год. (без перерви)

Зауважимо, що новий графік роботи “Прозорого офісу” на Замостянській запрацює в тестовому режимі та стосується виключно прийому адміністраторами по питаннях подачі документів для отримання та видачі паспортів.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору