Prozorro з молотка: усю комунальну власність Вінниця продаватиме на онлайн-аукціонах

Минулого року міський бюджет Вінниці отримав понад п’ять мільйонів гривень за відчуження комунального майна. Наразі в міськраді планують скласти перелік усіх комунальних об’єктів “під продаж” і виставити його на сайт «ProZorro.Продажі».

Про це стало відомо під час засідання виконкому 8 лютого. Як повідомляє міськрада, таке доручення дав міський голова Сергій Моргунов під час розгляду звіту про хід та результати відчуження комунального майна за 2017 рік.

  • Якщо ставити за мету продаж майна, яке для міста є економічно недоцільним, то має бути перелік цього майна. Об’єкти мають бути виставлені на систему «ProZorro.Продажі». І виключно через систему «ProZorro.Продажі», – наголосив мер.

Відзначимо, що серед завдань департаменту комунального майна – планування надходжень коштів від приватизації та викупу об’єктів комунальної власності. Крім того, за допомогою системи «ProZorro.Продажі» такі процеси набувають «максимальної відкритості та прозорості для громади і покупців».

За словами директора департаменту комунального майна Ігоря Шутаки, у 2017 році було приватизовано 10 об’єктів комунальної власності міста, загальною площею 1029,7 кв. м. А до міського бюджету за відчуження комунального майна перераховано 5,044 млн грн.

  • За період з 2014 по 2017 рік змінили форму власності 39 об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Вінниці, – каже Ігор Шутак. – Ми будемо продовжувати роботу з планування надходження коштів до міського бюджету від приватизації комунального майна.

Об’єкти, заплановані до продажу в минулому році, але не приватизовані з різних причин, – будуть запропоновані для включення до переліку об’єктів приватизації на 2018 рік.

Нагадаємо, що Вінниця увійшла до трійки “найпрозоріших” міст країни в рейтингу електронних аукціонів «ProZorro.Продажі» за минулий рік.

Фото finclub.net

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору