× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Протягом семи місяців на дорогах Вінниччини сталось 1527 аварій

Згідно зі статистикою, кількість дорожньо-транспортних пригод на Вінниччині внаслідок яких загинули люди знизилась.

Про це на прес-конференції, присвяченій безпеці на дорогах, сьогодні розповіли представники патрульної поліції. З 1 січня по 1 серпня 2018 року на території Вінниччини відбулось 1527 ДТП, з них в 292 випадках особи загинули або травмувались (46 осіб загинули, 402 – травмовані). Для порівняння, минулого року з січня по серпень було скоєно 505 ДТП з потерпілими – 79 загиблих та 644 травмованих.   

Читайте також: Вінницькі дороги – одні з найбільш аварійних в Україні

– З метою підвищення безпеки пішоходів на дорогах облаштовуються нерегульовані пішохідні переходи з додатковим освітленням в нічний час, встановлюються миготливі ліхтарі жовтого кольору, щоб максимально привернути увагу водія, – розповідає начальник Відділу безпеки дорожнього руху управління Патрульної поліції Вінницької області Анатолій Самусь.

Найбільш поширеним видом ДТП з постраждалими є зіткнення. Вони складають 62% від загальної кількості дорожньо-транспортних пригод на Вінниччині цього року. В 9% випадків водії в стані алкогольного сп’яніння або під дією наркотичних речовин. До інших причин ДТП належать:

  • наїзд на перешкоду – 15% від загальної кількості аварій на дорогах Вінниччини цього року;
  • перекидання – 2,4%;
  • падіння вантажу – 0,26%;
  • наїзд на тварин – 0,46%;
  • наїзд на транспортний засіб, що стоїть – 9,8%;
  • наїзд на пішохода – 7,4%;
  • наїзд на велосипедиста – 1%;
  • падіння пасажира – 0,33%.

Серед причин: порушення правил маневрування – 342 ДТП; перевищення безпечної швидкості – 316 ДТП; недотримання дистанції – 390 ДТП; порушення правил проїзду перехресть – 127 ДТП.

В самій Вінниці найбільш поширеними причинами ДТП є наїзд на пішоходів та перехід дороги в недозволеному місці.

– Основний період часу, коли стаються дорожньо-транспортні пригоди це четвер та п’ятниця після 15-ої години, – зазначає начальник Відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Патрульної поліції Вінницької області Дмитро Сивак.

В рамках операції “Перевізник” з 23 липня на Вінниччині було перевірено 1785 пасажирських автобусів та виявлено 492 порушення.

– Одним з найбільш поширених порушень є порушення правил перевезення пасажирів, а саме – перевезення їх понад встановлену кількість або більше, ніж передбачено місць для сидіння. Було зафіксовано 217 таких випадків. Тобто водій, нехтуючи безпекою дорожнього руху та безпекою самих пасажирів бере їх понад максимальну кількість чим наражає на небезпеку, – каже Анатолій Самусь.

Також було зафіксовано: 36 випадків керування технічно несправними транспортними засобами; 20 випадків перевезення пасажирів автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль.

Фото Ольги Мірошниченко

Ілюстративне фото: https://informator.news

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору