Протягом року у Вінниці капітально відремонтували 26 кілометрів доріг

Протягом року у Вінниці капітально відремонтували частину доріг та тротуарів, загалом – майже 50 кілометрів. Також стоврюють нові велодоріжки та дбають про безпеку громадян на дорогах, облаштовуючи безпечні пішохідні переходи та освітлення. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов. Загалом дорожні служби капітально відремонтували 26 кілометрів доріг у місті. Зокрема, на вулицях Київська, Немирівське шосе, Ватутіна, Бучми, Тимофіївська, Верхарна, проїзд Келецький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові дороги та велодоріжки: як ремонтують вулицю Київську

Окрім цього, оновили ще й тротуари у різних районах міста: по Пирогова, Келецькій, Магістратській, Київській, Черняховського та інших вулицях. Загальна протяжність відремонтованих тротуарів – понад 23 км. Не залишили без уваги потреби велоспільноти і тому цьогоріч побудували понад 11 кілометрів нових відокремлених велодоріжок. На ділянках, де проводиться капітальний ремонт, встановлюються також камери відеонагляду.

  • З іншого боку, хороша дорога – для деяких водіїв підстава тиснути на газ. Тому облаштовуємо магістралі такими елементами, як «острівці безпеки» та шумові смуги. Так цьогоріч провели реконструкцію чотирьох перехресть – Гніванське шосе-Пирогова, Пирогова-Данила Галицького, Київська-Зулінського, Порика-Космонавтів, – йдеться у дописі.

Елементом «розумної вулиці» є підвищений пішохідний перехід у вигляді широкого «лежачого поліцейського», який змушує водіїв не перевищувати швидкість. Такий перехід вперше обладнали на перетині вулиць Порика та Космонавтів. Зазначено, що за даними експертів, повноцінні «острівці безпеки» та підвищені переходи можуть забезпечити зменшення аварійності майже на 40%.

Окрім цього, пішохідні переходи роблять безпечнішими, встановлюючи додаткове освітлення. Протягом поточного року світліше стало біля 30 навчальних закладів міста. Також встановили фігури хлопчиків-школярів, які мають привертати увагу водіїв. Заплановано, що у  наступному році такі фігури помаранчевих хлопчиків з’являться в інших місцях найбільш інтенсивного трафіку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світло, “хлопчики” та камери: у Вінниці убезпечують переходи біля шкіл попри вандалізм

Водночас удописі зазначено, що система безпеки ефективно працюватиме лише у поєднанні з культурою поведінки на дорозі та поширенням відповідних знань серед населення.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору