Протестувальники перекрили вулицю Соборну. ФОТО

Сьогодні, 18 серпня, з 10-ї мітингувальники протестують проти будівництва кладовища в мікрорайоні Сабарів. Перекрили рух вулицею Соборною, навпроти будівлі міської ради.

Понад сотня мітингувальників з плакатами та траурними вінками ходять по пішохідному переходу. Таким чином повністю заблоковано рух автомобілів та громадського транспорту: люди виходять з трамваїв та тролейбусів та йдуть пішки на роботу.

 

За кілька хвилин поліція встановила пост на розі вулиць Соборної та Архітектора Артинова –  направляють транспорт в об’їзд.

 

Сьогодні зранку мітингувальники прийшли до будівлі міської ради вимагати від депутатів та міського голови відмовитися від планів будівництва кладовища в мікрорайоні Сабарів. Однак з огляду на те, що ніхто з чиновників перед сесією до них не вийшов, протестувальники прийняли рішення перекрити рух вулицею.

Лідери пікетувальників заявляють, що блокування вулиці триватиме до того моменту, поки до них не вийде на перемовини хтось із міських посадовців.

Польова блокада: мешканці Сабарова не пішли на діалог з мерією і вигнали з поля екскаватор

Місць для похованнь у Вінниці лишилося на два тижні: мешканці Сабарова продовжують блокувати будівництво нового кладовища

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
 • Vladyslav Semenchenko

  Які пропозиції у мешканців Саабарова щодо розміщення нового кладовища? Просто цікаво…….

  • Петр Федченко

   Біля вашого будинку наприклад, як вам варіант?)

   • мені подобається, 2 з 3 в цих коментах за
    питання можна вважати вирішенним?
    ще можна у давиденко на городах, у неї там місця нормально є