× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Протестувальники обіцяють блокувати Соборну, доки не приїде забудовник. ФОТО

Кілька десятків протестувальників, які з 11:30 блокують рух по центральній вулиці Вінниці – Соборній – запевняють, що не завершать акцію, доки до них не приїде представник забудовника. 

Нагадаємо, що рух перекрила група людей, мешканців ЖК “Європейський”. Вони ходять по пішохідних переходах та не пропускають автомобілі та громадський транспорт. Як зазначають протестувальники, вони протестують проти несправедливих, на їхню думку, тарифів на електроенергію, встановлену в ЖК “Європейський квартал”. З їхніх слів, забудовник зробив помилку в документації, через що мешканці змушені платити за електроенергію за тарифами, встановленими для юридичних осіб. Вони вимагають, аби мали змогу платити за тарифами, встановленими для фізичних осіб.

Рух по Соборній сьогодні перекривають вже вдруге. Після першого “сеансу” блокування Соборної з 11:30 до 11:45 мітингарі зайшли до міської ради на зустріч з відповідальними чиновниками. Після того, як до них ніхто не вийшов, вони з криками “Ганьба!” знову заблокували дорогу.

Наразі до мітингарів вийшов очільник Департаменту інвестицій Віталій Погосян, який сказав, що на 15:00 викликав до міськради представника забудовника. За словами чиновника, якщо із забудовником не буде досягнуто компромісу, міська рада буде намагатися вирішити це питання в судовому порядку. У відповідь на це протестувальники заявили, що не знімуть блокаду вулиці до прибуття представника забудовника.

Наразі транспортну артерію блокує близько трьох десятків протестувальників. Рух усього громадського транспорту заблоковано. З тролейбусів та трамваїв виходять пасажири, деякі з яких вступають в конфлікти з протестувальниками.

Детальніше про ситуацію навколо ЖК “Європейський квартал” читайте згодом на Vежі.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору