Прощання зі святами: останні рейси новорічного VinWay та закриття ярмарки

Різдвяні та новорічні свята добігають кінця. Тому у вінничан залишилось лише три дні, щоб загадати бажання Діду Морозу у Резиденції, проїхатися у святковому трамвайчику та здійснити покупки на Різдвяному Ярмарку. 

Ті дітлахи, які ще не встигли проїхатися у вінницькому новорічному трамвайчику, мають змогу це зробити до 14 січня. У суботу о 17:00 та 18:00 святковий VinWay зробить свої фінальні рейси. Нагадаємо, що він розпочав свою роботу 22 грудня. За цей час близько півтисячі маленьких вінничан проїхалися містом у святковому вагончику та взяли участь у різноманітних конкурсах і вікторинах від кондуктора Кльопи.

У неділю, 15 січня, о 17:00 VinWay ще раз приїде до Майдану Незалежності, щоб забрати новорічних героїв, які братимуть участь у закритті Резиденції Діда Мороза. Майже за місяць будиночок Дідуся відвідали понад 10 тисяч дітей, які ділилися із Морозом своїми новорічними бажаннями.

У неділю вінничани також зможуть встигнути скупитися на Різдвяному Ярмарку, який розпочав свою роботу ще місяць тому. У неділю, 15 січня, в останній день роботи ярмарку відвідати його можна буде з 12:00 до 20:00. Вечір закриття розпочнеться о 17:00 – тут для вінничан співатимуть і гратимуть вінницький фолк-гурт «Фанфари Купали», фольклорний квартет «Універсум»пародист популярного виконавця Дзідзьо та ведуча свята Ірина Курінна.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією