“Пропозиції врахуємо”: відповідь на петицію про припинення забудови на Коріатовичів

У відповідь на пропозицію обмежити висотну забудову по вулиці Князів Коріатовичів, в міській раді пообіцяли врахувати її при розробці містобудівної документації.

Минулого місяця в Єдиній системі місцевих петицій з’явилась пропозиція припинити забудову вулиці Князів Коріатовичів. Автор петиції пояснював це складністю рельєфу, вузькістю та перевантаженістю вулиці.

У відповіді на цю пропозицію, в міській раді повідомили, що в міському бюджеті передбачені видатки на розробку детального плану території, що обмежена вулицями Князів Коріатовичів, Миколи Оводова та річкою Південний Буг. Цей план розроблятимуть в рамках програми створення містобудівної та іншої документації загальноміського перспективного значення на 2017-2019 роки.

Додатково інформую, що планується розробка детальних планів й інших територій, прилеглих до вулиці Князів Коріатовичів з встановленням відповідних містобудівних регламентів. Окрім цього, в рамках реалізації міжнародного проекту з розробки Концепції інтегрованого розвитку міста планується обмежити поверховість центральної частини міста, – йдеться у відповіді.

Також у відповіді зазначається, що пропозиції з припинення забудови вулиці Князів Коріатовичів будуть враховані при розробці проектних рішень містобудівної документації.      

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору