Прокуратура вимагає 480 тисяч застави у справі вінницького депутата-хабарника

Розгляд апеляційної скарги прокуратури Вінницької області щодо збільшення розміру застави для депутата Криська, підозрюваного у хабарництві, перенесли на 21 вересня. Прокуратура вимагає збільшення застави до 480 тис грн.

Нагадаємо, Володимир Крисько вніс заставу у розмірі 80 тис грн та знаходиться у лікарні у зв’язку із погіршенням здоров’я. Саме з його відсутністю через хворобу суд вирішив перенести засідання.

Нагадаємо, 5 вересня депутата-“радикала” Вінницької облради та голову постійної комісії Володимира Криська затримали за отримання хабара у розмірі 3 тис дол. Йому інкримінували ч. 3 ст. 368 КК України, що передбачає покарання у виді  позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

8 вересня Вінницький міський суд обрав для депутата запобіжний заходу у вигляді тримання під вартою строком 60 діб з можливістю внесення застави в сумі 80 тис грн. Однак прокуратура Вінницької області не погодилася із сумою застави та подала апеляційну скаргу. Заставу вимагають збільшити до 480 тис грн, коментує прес-секретар прокуратури Вінницької області Ірина Вихованець.

Сьогодні, 14 вересня, в апеляційному суді Вінницької області відбулося судове засідання під головуванням судді Світлани Мішеніної. З боку захисту був присутній адвокат депутата Криська – Михайло Дудчик, з боку обвинувачення – представники прокуратури.

Як повідомив адвокат Дудчик, його підзахисний знаходиться у лікарні, про що він надав суду довідку від лікаря. Стан підозрюваного погіршився, він має цукровий діабет, а прогнози щодо його здоров’я наразі зробити неможливо. Захист просив відкласти розгляд справи тому, що пан Крисько має бажання, але не має можливості брати участь у слідчих діях та судових засіданнях.

Заперечень у прокурорів не було, і суд задовольнив прохання адвоката – переніс розгляд справи на 21 вересня о 11:00.

Автор: Тетяна Панкратьєва

Поділитись публікацією
Вгору