Прокуратура намагається повернути у державну власність “Сокілецький млин”

Прокуратура Вінницької області надіслала позовну заяву до господарського суду Вінницької області, щоб повернути у державну власність “Сокілецький млин”.

Як повідомляє прокуратура Вінницької області, в 2004 році рішенням виконавчого комітету Сокілецької сільської ради було оформлено право колективної власності на майновий комплекс, до складу якого увійшло державне майно: підпірна стіна, шлюзи-плотини, підвідний канал, робочі лотки, вимощення двору, які є частиною пам’ятки архітектури та містобудування “Сокілецький млин”.Відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради, право власності передали сільськогосподарському підприємству.

Читайте також: Поділля Incognita: Німецький млин, церква у Печері та містика мавзолею Потоцьких

В 2010 році Немирівський районний суд скасував рішення виконкому Сокілецької сільської ради. Проте, цього року вищезгадане сільськогосподарське підприємство передало державне майно до статутного фонду іншого приватного товариства. Останнє зареєструвало за собою право приватної власності на частини “Сокілецького млина”.

Після звернення від Вінницької ОДА прокуратура скерувала до господарського суду Вінницької області заяву про скасування державної реєстрації права власності на майно та його витребування на користь держави в особі облдержадміністрації.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору