Прохолодно влітку, тепло взимку: у театрі Садовського встановлять кондиціонерів на 5 мільйонів

Найближчим часом у Вінницькому обласному українському музично-драматичному театрі ім. Садовського робитимуть систему кондиціонування та капітальний ремонт каналізаційної. Пора ремонтів тут випадає раз на рік, влітку, коли весь колектив іде у відпустку.

  • Буквально з неділі розпочнуть роботи з встановлення сучасної системи кондиціонування в оглядній залі: щоб влітку було прохолодно, а взимку тепло, – каже директор театру ім. Садовського Володимир Лозовський. – Кошти виділені із державного фонду регіонального розвитку у сумі 5 мільйонів гривень.

Крім того, у новому опалювальному сезоні у театрі працюватиме новозбудована навесні власна автономна електрокотельня. Раніше його приміщення опалювалися централізовано. Тож, як сподівається пан Лозовський, глядачам у новому сезоні буде в театрі тепло і затишно в холодну пору.

З наступного тижня, за словами очільника закладу, також розпочинають роботи з капітального ремонту системи каналізації за 520 тисяч гривень, виділених з облбюджету.

До речі, на позачерговій сесії облради, що має відбутися 18 липня, планують виділити театру ще 520 тисяч гривень з перевиконання обласного бюджету за перше півріччя на реставрацію закладу.

  • Наступний 84-ий театральний сезон ми відкриватимемо оперетою «Летюча миша», – каже Володимир Васильович. – Зрозуміло, що це музична вистава для якої потрібне спеціальне обладнання. Тому виділено 300 тисяч на придбання професійних мікрофонів і навіть проведено тендер.

За словами директора закладу, після всіх придбань та виконаних робіт «на майбутнє» ще залишається ремонт інтер’єру глядацької зали, а також оновлення механіки та акустики сцени.

Фото Сергія Немирівського

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору