Про війну та любов: мандрівний кінофестиваль Docudays у Вінниці завершиться стрічкою «Війна химер»

У понеділок 18 грудня у Вінниці XIV Мандрівний кінофестиваль Docudays UA буде завершено. Наостанок глядачі побачать фільм «Війна химер» – про війну та любов.

Зазначена стрічка (режисерки – вінничанки Марія та Анастасія Старожицькі) тривалістю у 94 хвилини – це художня історія на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками.

«Головний герой стрічки був добровольцем на фронті, а Вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив у Іловайський котел і втратив своїх найближчих побратимів-солдатів.

Проїжджаючи зруйнованими містами, вона намагається зрозуміти суть війни і любові. Під час війни вони прямо говорять одне одному про свої почуття, вириваючись із котла. Це історія їхньої подорожі до лінії фронту та спроби спільного життя опісля всього. Стрічка є переосмисленням власного досвіду режисерки Анастасії Старожицької» – йдеться у описі стрічки.

Книгарня «Є» та ГО «Подільський центр соціальних технологій» запрошують на закриття фестивалю, а також перегляд та обговорення фільму «Війна химер» 18 грудня о 18:00 до Книгарні «Є» (вулиця Соборна, 68). Вхід на подію вільний.

Детальнішу інформацію можна отримати за номером (0432) 52-93-41.

Фестиваль документального кіно про права людини вже протягом десяти років збирає прихильників по всій країні. Зазвичай, в рамках фестивалю відбуваються Школи прав людини та цікаві тренінги.

Головною темою цьогорічного фестивалю є «Чотири градуси», що зосереджується на проблемі зміни клімату та захисту довкілля.

Як зауважили координатори фестивалю у Вінниці, в регіонах такі покази здаються локальним середовищем, але коли сталася Революція Гідності, початково київський фестиваль став дуже успішним по всій країні.

Читайте також:
Змінити стать і прийняти себе після зґвалтування: у Вінниці триває кінофестиваль Docudays

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору