Президент нагородив Артема з Вінниччини, який врятував брата з-під криги. ВІДЕО

Сьогодні, 13 вересня, юний вінничанин Артем Суховецький, який врятував з-під криги молодшого братика – отримав диплом лауреата Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” та цінні подарунки.

Президент України Петро Порошенко особисто привітав та подякував 13-річному герою під час урочистостей з нагоди святкування Дня рятівника. Нагородження лауреатів Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” відбувалось у Києві. Історія та нагородження Артема – з 12:25.

Як VежА повідомляла раніше, минулої зими у селі Рахни, 4-річний братик Артема, Максим, катався з гірки. В якусь мить його санчата вилетіли на лід і провалилися. За п’ять хвилин у крижаній воді Максим не лише отримав переохолодження, а й переніс клінічну смерть.

Артем кинувся рятувати брата. Відомо, що коли братик провалився під кригу, він був без свідомості, але все ще тримався за санки. Коли все-таки вдалося витягти непритомного Максима, Артем намагався робити братові штучне дихання, але нічого не виходило. Тоді Артем почав кликати на допомогу. Його почула місцева жителька. Відтак, хлопчика забрали до неї до дому та викликали фельдшера, а потім повезли в районну лікарню. За життя хлопчика лікарі боролися тиждень. Нині життю Максимка нічого не загрожує.

Фото – i-vin.info
Головне фото – Energy Reporters

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору