× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Представники FEDORIV та iForum навчатимуть вінницький бізнес «креативним рішенням»

У Вінниці, 19 червня, у просторі “Cherdak” розпочнеться цикл бізнес-зустрічей “Creative for business. MeetUp #1”. Під час прем’єрної зустрічі відвідувачі зможуть “прокачати” свої бізнес-навички та дізнатися, як розширити свій бізнес і вийти на новий рівень.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці заходу, спікери поділяться секретами успіху креативних галузей та успішних брендів. Зокрема, керуючий партнер та бренд-лідер креативної агенції FEDORIV (Київ), Саша Шумило розкаже, навіщо місту та бізнесу бренд міста та який його вплив на розвиток бізнесу. Також, співвласник мережі кінотеатрів Планета Кіно, учасник проектів iFORUM, ЛОБ19, Дмитро Деркач розповість про креативні рішення для бізнесу та позиціонування.

— На вас чекають мотивуючі доповіді та прямі рекомендації, як розширити свій бізнес та вийти на новий рівень, — обіцяють організатори.

Крім цього, серед присутніх підприємців буде обрано десять проектів, які стануть практичним прикладом використання міського бренд буку креативною агенцією FEDORIV, яка нещодавно створила нове брендування для Вінниці.

Перша бізнес-зустріч “Creative for business. MeetUp #1” розпочнеться 19 червня, о 17:00 у креативному просторі “Cherdak”. Участь у заході безкоштовна, але за попередньою реєстрацією, яку можна здійснити за цим посиланням.

Проект створений в результаті колаборації простору для ідей Cherdak, засновниці Школи комунікації для бізнесу та Вінницької міської ради.

Читайте також: “Вінновації” та емоції: Андрій Федорів пояснив, чому новий бренд Вінниці саме такий. ФОТО, ВІДЕО
Читайте також: Андрій Федорів: “Ми – країна-тінейджер: у нас нічого немає, тому ми можемо все”. ВІДЕО

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору