× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться професійний форум для молоді

Відверті історії вибору професій, поради і настанови, які допоможуть визначитись з майбутнім та все про професію мрії – 1 грудня на форумі для молоді – «Your profession».

Вже на початку зими стартує «Your profession» — це цикл зустрічей для підлітків від 13 до 16 років з успішними людьми, який допоможе зробити один із найважливіших кроків у житті — обрати свою майбутню професію. 
Щоб потрапити на захід потрібно заповнити форму для реєстрації, вказавши ім’я і вік дитини та контактний номер одного з батьків.

 

Як зазначено в анонсі події, запрошені спікери — це успішні та щасливі особистості, професіонали в різних галузях, які обожнюють свою роботу. Підлітки матимуть змогу побачити представника професії мрії. Людей, які щодня працюють та досягають мети ремеслом, яке подобається найбільше.

Спікери:

Тетяна Богдан – Практикуюча лікарка з чотирирічним стажем, яка вузько спеціалізується на ортодонтії та естетичній медицині. Викладачка навчального центру “CoKo”. Учасниця конференцій та симпозіумів по стоматології. Практикуюча лікарка в нейро-м’язовій концепції, функціональній естетичній стоматології, клініки «Smart Dental». Member OSB Alliance organisation sapatiale de la bouche. Учасниця більше 50 міжнародних і регіональних майстер-класів по естетичній медицині.

Ірина Ісова – засновниця і CEO SMM-агенції “IRIS-Agenсy”. За плечима 3 роки успішної співпраці з багатьма відомими брендами Вінницького регіону в напрямку social media marketing.

 

Софина Дмитро – Голова Асоціації Вінницьких ІТ Компаній. Засновник та співвласник ІТ Компанії Winstars Technology LLC. Директор та власник компанії з розбудови сучасної інфраструктури (нерухомість) Smart IT City LLC. Автор ряду стартапів та проектів у сфері ІТ.

 

Віталій Плясовиця – практикуючий архітектор, власник та керівник Архітектурно-проектної майстерні «ПЛЯСОВИЦІ», яка є багаторазовим переможцем у конкурсах «Імена, яким довіряють» та “Лідер року”. Співзасновник Дитячої архітектурної студії ARCHIпростір. Викладач з архітектури у Вінницькій філії Київського національного університету будівництва та архітектури.  Член фокус-групи із розробки проекту «Стратегічний план розвитку міста Вінниці до 2020 поку». Учасник та переможець багатьох архітектурних конкурсів.

У присутніх буде можливість задати питання та послухати розповіді про мінуси і плюси своєї професії. Також, спікери розкажуть детально про своє життя на роботі та власний стиль життя.

Коли:  субота, 1 грудня з 11:00 до 12:30
Де: HUB Місто змістів (вул. Пушкіна 11, перший поверх)
Деталі події за номером – 0676314351

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору