× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Позбавитися від непотребу, щоб врятувати життя»: вінничан запрошують на благодійну еко-барахолку

22 травня у ресторані “Johnny Raw” відбудеться благодійна еко-барахолка, на якій планують зібрати кошти з продажу речей на лікування Ірини Чіпак, яка восени минулого року потрапила у серйозне ДТП.

Як пишуть організатори на фейсбук-сторінці заходу, вінничани можуть приносити речі, які їм більше не потрібні (але чисті та в гарному вигляді) на точки збору: пізніше ці речі продадуть і всі отримані кошти підуть на лікування дівчинки, що потребує лікування після ДТП. Крім звичайного благодійного продажу одягу, планують влаштувати майстер-класи та лекції про повторне використання речей та перетворення їх на елементи декору.

— Приймаються речі, книги, туристичне спорядження, аксесуари у чистому, випраному вигляді, — зазначають організатори. — Задумайтесь про те, що ми приносимо не непотріб, а речі, які можуть ще бути корисними комусь. Всі кошти, отримані з продажу речей на барахолці, будуть передані на лікування Ірини.

За словами організаторів, восени минулого року дівчинка, жителька села Хоменки Шаргородського району, потрапила у серйозне ДТП, у результаті якого перебувала у важкому стані з черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, численними переломами була доставлена у лікарню. Наразі вона має ускладнення, переведена на заочну форму навчання, може сидіти 20-30 хвилин, адже далі затерпає і болить спина.

Речі, зібрані організаторами, продаватимуть зі стартовою ціною у 10 гривень. Далі, кожен вирішуватиме скільки він зможе заплатити за річ.

Також, у рамках заходу, відвідувачі спробують підібрати стильний гардероб із вживаних речей, або створити арт-об’єкти з розмальованих акриловими фарбами скляних пляшок. Окрім цього, заплановані виступи вінницьких виконавців і неформальна атмосфера спілкування. Таким чином організатори хочуть «зібрати кошти на лікування Ірини, підвищити еко-свідомість вінничан, актуалізувати питання споживацького підходу до ресурсів та шляхом мистецьких засобів показати альтернативу забруднення середовища».

Графік прийому речей, які можна приносити для участі в благодійній еко-барахолці:

1. Тур-клуб “Бідняжка” –  вулиця Соборна, 7 – з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00; субота з 10:00 до 17:00; неділя – вихідний.

2. Ресторан “Johnny Raw” – вулиця Зодчих, 2 (ТРЦ “Поділля-Сіті) – кожного дня з 11:00 до 24:00.

Продаж речей, майстер-класи та лекції відбудуться 22 травня, у ресторані “Johnny Raw” (вулиця Зодчих, 2). Початок о 18:00.

Важливо: речі мають бути чисті, без явних пошкоджень та у гарному стані. Організатори: тур-клуб “Бідняжка” та ресторан “Johnny Raw”.

Фото надані організаторами заходу

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору