× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Позбавити страху перед виступами та навчити аргументації вінничан обіцяють “Дебатній школі”

Чи тремтіли у вас колись руки перед виступом? Можливо, бували ситуації, коли не вистачало слів, аби довести свою думку або ж виникав страх бути незрозумілим чи непочутим?

На дебатній школі, котра відбудеться вже 10 березня о 10:00 у вінницькому NGO-хабі, вінничан обіцяють позбавити страхів перед публічними виступами та навчитися впевнено поводоитися у будь-яких дискусіях.
“Вінниця стане центром палких дискусій та корисних тренінгів для активної молоді міста. Всього лише за один день учасники зможуть отримати багаж нових та сучасних навиків, які стануть в нагоді впродовж життя. Вже вкотре організатори радо зустрінуть ентузіастів та занурять їх в затишну атмосферу акторської майстерності, ораторського мистецтва та публічних виступів. Підсиленням стане запашне горнятко кави та смачне печиво!”, – пишуть організатори “Дебатної школи”

Кульмінацією школи стане участь молоді в дебатах, що відбуватимуться за Британсько-парламентським форматом.

Подія передбачає проведення серії міні тренінгів з «Основ дебатної майстерності», «Аргументації» та «Публічних виступів». Учасники зможуть використати отриманні знання та навички під час проведення двох дебатних раундів. Тренерами та суддями даного заходу виступлять досвідченні дебатери з організації «Федерація Дебатів України».

На заході буде декілька блоків:

1. Публічний виступ від “А” до “Я”
2. Що таке дебати та як у них грати?
3. Лекція “Що таке сексизм та які його прояви”
4. Дві практичних гри у дебати (одна з яких буде на тему сексизму)

Дебати – це рольова інтелектуальна гра, в якій одна команда доводить певну ідею (позицію), а інша команда опонує їй; критеріями перемоги є якість аргументації та переконливість виступу команди. Метою даного заходу є надати молоді навички: критичного та аналітичного мислення, комунікації, аргументації та ораторського мистецтва, а також сприяти розвитку та популяризації дебатного руху в Україні, а також на Вінниччині.

У “Дебатній школі” передбачена участь для 30-ти учасників. Зареєструватись можна за цим посиланням. Вік учасників\ць від 16-ти років. Оргвнесок до участі становить 75 грн (чай, кава, печиво, роздаткові матеріали)
Адреса: “Хаб Вінниця”, вул. Пушкіна, 11.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору