× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Поїхали у кіно”: вінничан кличуть на велосипедний перегляд “Канських левів”

Подивитися кращі рекламні ролики найпрестижнішого фестивалю “Канські леви” просто неба та при цьому поганяти на велосипедах – саме так 31 серпня пропонують влаштувати своє дозвілля вінницькі велосипедисти.

Проект “Поїхали у кіно”, що відбудеться у нашому місті вже вп’яте, влаштовує ініціативна група велоактивістів “Критична маса”.

Щоб учасники не страждали від серпневої спеки, початок перегляду розпочнеться ближче до вечора. А ось збиратимуться велосипедисти о 19:30 на Майдані Незалежності, де спочатку сформують колону, а за півгодини розпочнеться велопробіг за маршрутом: вулиця Соборна – вулиця Пирогова – вулиця Келецька – проспект Космонавтів – вулиця Хмельницьке шосе – кав’ярня “Чорна кішка білий кіт”.

Саме на останній локації приблизно о 20:30 у відкритому кінотеатрі закладу й демонструватимуться кращі рекламні ролики найпрестижнішого фестивалю Cannes Lions.

Також організатори просять велосипедистів прихопити із собою проблискові маячки та ліхтарики. Так само вітається наявність захисного шолома. Вхід на подію – вільний. Слідкувати за оновленням інформації можна на сторінці події у Фейсбук.

Читайте також: У Вінниці безкоштовно покажуть п’ять українських короткометражок

“Міжнародний фестиваль творчості Cannes Lions (колишній Міжнародний фестиваль реклами) – це глобальна подія для тих, хто працює в творчих комунікаціях, рекламі та суміжних областях. “Канські Леви” – найбільш бажана та шанована нагорода у світовій рекламній та творчій індустрії.

Семиденний фестиваль влаштовується щороку у Палаці фестивалів та конгресів у Каннах, Франція. Кожного червня в Фестиваль відвідують близько 11 тисяч зареєстрованих делегатів з 90 країн світу, щоб відзначити найкращі приклади креативності у спілкуванні з брендом, обговорити питання комунікаційно-рекламної індустрії та налагодити співпрацю один з одним. Заходи, що відбуваються протягом тижня, включають в себе чотири церемонії нагородження, а також гала-концерти з приводу відкриття та закриття фестивалю” – Вікіпедія.

Головне фото – pbs.twimg.com

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору