× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Поїхала шукати брата: зниклу 11-річну калинівчанку знайшли на Київщині. ФОТО

Зниклу мешканку Вінниччини Ангеліну Макарову почали розшукувати 16 червня, а вже наступного дня її знайшли у сусідній області. Туди дівчинка поїхала, щоб знайти старшого брата.

Як повідомляє прес-офіцер ГУ Національної поліції у Вінницькій області Анна Олійник, дівчинку знайшли поліцейські у селі Макарів, Київської області. Додає, що з дитиною нічого поганого не трапилось. На сайті ГУ НП зазначають, дівчинка розповіла, що дізналась, що у столиці у неї є старший брат, та вирушила на його пошуки.

Сімнадцятого червня, близько 20:30, до столичної поліції зателефонував чоловік та повідомив, що у смт Макарів, без нагляду дорослих перебуває дівчинка. Дитина запитала його, як на таксі доїхати до Калинівки, саме це насторожило чоловіка, тому він зателефонував у поліцію. Вже у відділенні з’ясувалось, що це саме та дівчинка, яку шукає поліція Вінниччини.

Ангеліна розповіла, що дізналась, що в неї у Києві є старший брат, який з родиною не спілкується та вирішила його розшукати. На свою подорож вона взяла з дому близько 2 000 гривень та поїхала автобусом у столицю. Дорогою вона розгубилась та вийшла раніше, не доїхавши до Києві. Коли ж зрозуміла, що не знає, що робити далі – запитала у випадкового перехожого, як їй повернутися додому у Калинівку.

Наразі дитина перебуває у Вінницькій міській клінічній лікарні «Центр матері та дитини», де їй надається психологічна допомога, а з її матір’ю працюють працівники соціальних служб.

Нагадаємо, що у неділю, 16 червня, з’явилось повідомлення про те, що 11-річна Ангеліна Макарова пішла з дому та не повернулась. Дівчинка мешкає в Калинівці, але пізніше її зафіксували камери відеонагляду на Центральному автовокзалі Вінниці. На пошуки дитини  задіяли усі оперативні та розшукові заходи.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору