× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Потужні авто та палена гума: на гран-прі Вінниці з дрифту з’їдуться кращі спортсмени країни

На початку червня калинівський аеродром вже вкотре стане місцем змагання майстрів керма та ручного гальма – дрифтерів.

Гран-прі Вінниці цього року має комерційну назву Belshina Pro Drift Competitions of Ukraine. Змагання кращих українських та закордонних пілотів відбуватимуться 9-10 червня на аеродромі в Калинівці. Протягом першого дня відбуватимуться тренувальні заїзди, а вже наступного розпочнуться змагання. Активності розпочинатимуться з 12-ої години. 

Організатори заявляють, що працюють над новою конфігурацією траси та новим завданням для пілотів. Це має зробити змагання більш цікавими для глядачів та більш складними для водіїв. Що саме вигадають організатори можна буде побачити вже безпосередньо під час заїздів.

Учасники є досить різноманітними. Тут і досвідчені пілоти з багатьма титулами, і новачки, які ще тільки сподіваються на майбутні перемоги.

Всі охочі, під час змагань, зможуть потрапити до сервіс-парку та оглянути спортивні автомобілі зблизька. Окрім того для глядачів буде передбачена можливість брати участь у конкурсах та активностях.

Вартість квитків на тренувальні заїзди (9 червня) складає 200 гривень. На самі змагання – від 250 до 500 гривень, залежно від дати покупки та виду квитка. Придбати квитки можна за номером (063) 730-30-30. Протягом змагань з Вінниці (від зупинки Водоканал) курусуватимуть безкоштовні маршрутки. 

Фото: https://www.facebook.com/drift.champ.ukraine/

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору