× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Потрібен лише мир, все решта залежить від нас”: що очікують вінничани від 2019 року. ВІДЕО

Два тижні й один день лишається до завершення 2018 року. Як і завжди, для всіх нас він був нелегкий, однак приніс чимало важливого як для України, так і для Вінниці.

Наша країна отримала Помісну церкву, в державі було оголошено воєнний стан, ми несли втрати на фронті та здобували перемоги. Вінницю вкотре визнали найкомфортнішим містом України, в нас відкривалися потужні підприємства, відбувалися великі фестивалі, проте досі триває війна.

Перед тим, як підбити власні підсумки року, що минає, ми вирішили поцікавитися у вінничан, як вони оціннють рік, що минає, і чого очікують від року прийдешнього.

Анна, мама в декретній відпустці

– Кожен рік має свої плюси і свої мінуси, але слава Богу і за це. Будемо надіятися, що наступний буде кращим за цей. Перш за все, очікуємо президентських виборів хороших, бо це напряму впливає на рівень життя. Хоч ми особливо і не цікавимося політикою, але відчуваємо зміни. Хоч і при Януковичу було ніби стабільніше, але… Ми чекаємо на хороші вибори, щоб був обраний хтось кращий, аніж усі попередники. Хочемо миру і країни без війни.

 

Анатолій, пенсіонер

– По-різному було. Я очікую, щоб наша Україна не воювала з москалями, щоб наші хлопчики були живі й здорові. А так, помаленьку, викарабкаємось.

 

Іван і Леся

– Були хороші моменти, донька в школу пішла, але…Складно. Хотілося б, щоб трохи краще було з фінансовим становищем.

 

Ігор, приватний підприємець

– Цей рік був доволі гарним, є досягнення. Очікую більшого росту і в кар’єрі, і в житті. Дітки ростуть, життя триває.

 

Олеся і Яна

– Рік був важкуватий, сподіваємось, що новий принесе більш яскраві і приємні враження. Головне – це миру, не тільки у нас в Україні, а й в усьому світі. Хочеться ще якоїсь стабільності, щоб знати чого очікувати. А так, то все є у нас.

 

Саша й Ростислав

– Перемоги і тільки перемоги очікуємо у цій війні. Вибори-«шмибори» – це все не важливо. Важливо, щоб у нас закінчився цей збройний конфлікт, так званий, на сході України, щоб перестали гинути наші хлопці. Це єдине, що ми дуже чекаємо. А все інше це такі дрібниці, що й говорити навіть не хочеться.

Щоб було щось нове в квартирі? Насправді, ми дуже щасливі люди. Відкриваєш холодильник – є що поїсти, відкриваємо двері – там є світло. Нічого не літає, нічого не приносить смерть і розруху. А хто там буде Прем’єром чи Президентом – це від нас залежить за великим рахунком.  Виберемо достойних – самі будемо достойні, виберемо поганих – самі будемо вигрібати тією лопатою.

Попри різний соціальний статус, світогляд, політичні вподобання та навіть настрій, вінничани зійшлися у думці та очікують від 2019 року передусім одного – завершення війни та мирного життя.
Ми теж очікуємо саме цього і, сподіваємось, що так воно й буде. З прийдешніми святами!

Читайте також:  Санта проти Діда: що думають вінничани з приводу “скасування” Діда Мороза. ВІДЕО

Автор: Катерина Томчук

Поділитись публікацією
Вгору