× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Потік іноземних туристів до Вінниці зріс у шість разів за два роки

15:33
Автор: Vежа

Кількість туристів з-за кордону, які прибувають до Вінниці завдяки авіасполученню збільшилася з 3,4 тисяч чоловік у 2015 році до 18,2 у 2017-му. Таким чином іноземний пасажиропотік зріс у шість разів.

Про це сьогодні, 7 вересня під час VI Міжнародного інвестиційного форуму “Вінниччина – бізнес-в центрі України” заявив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

За його словами, приваблення до Вінниці туристів, зокрема з інших країн світу – одне з пріоритетних завдань міста в контексті реалізації Маркетингової стратегії Вінниці.

– Нам потрібно змінити стереотип, що Вінниця – це місто “одного дня”, що це провінційне містечко, – вважає міський голова Вінниці.

Окрім того голова Вінницької ОДА Валерій Коровій зазначив, що в наступному році запланована реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту “Вінниця”, що дозволить аеропорту приймати значно більші повітряні судна, ніж тепер.

Нагадаємо, що на форумі, який його організатори неформально охрестили “Подільським Давосом”, голова ОДА Валерій Коровій заявив, що у Вінниці працює близько 10 тисяч працівників IT-галузі й одне із завдань місцевої влади – вивести їх з “тіні” та створити умови для розвитку креативної економіки.

Більше про те, як розпочався Форум – читайте в матеріалі “У Вінниці відкрився VI “Подільський Давос”. ФОТОРЕПОРТАЖ”

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.