Посол Лі Янг Гу «лобіює» корейські компанії, аби ті впровадили у Вінниці електронний квиток

Надзвичайний та Поважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, під час сьогоднішнього візиту до Вінниці висловив сподівання, що в тендері на впровадження електронного квитка у Вінниці переможе корейська компанія.

Про це сьогодні, 24 липня заявив сам Надзвичайний та Поважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу під час зустрічі з мером Вінниці Сергієм Моргуновим та головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм у приміщення обласної ради.

 

  • 10-мільйонний Сеул має одну з найсучасніших систем управління транспортом, тож корейські компанії є одним зі світових лідерів впровадження подібних систем, які перетворюють звичайні міста на smart city. Впровадження електронного квитка – це основа побудови “розумного міста”, тож ми сподіваємося, що Вінниця зможе перейняти такий наш досвід”, – сказав Лі Янг Гу.

На це мер Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що під час першого етапу тендерних процедур корейські компанії були найсильніше представлені серед конкурентів:

  • Наразі ми маємо 15 учасників першого етапу тендеру й три з них – це саме корейські підприємства. Жодна інша країна – окрім, звісно, України – так сильно не представлена в цьому тендері й саме ці компанії одна з перших проявили ініціативу взяти участь в процесі впровадження електронного квитка у Вінниці, – повідомив Сергій Моргунов.

 

На думку Моргунова ці компанії мають великий потенціал і саме вони зможуть запропонувати найбільш цікаві та потужні рішення в контексті електронного квитка. “Однак ми всією душею за те, аби перемогу отримали найбільш інноваційні світові компанії”, – підсумував мер Вінниці.

   

Фото Андрія Завертаного

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією