× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Посол Канади завітав у вінницький хаб та зробив пожертву в «наХАБну банку». ФОТО

Сьогодні, 5 квітня, Вінницю відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, а також директор та керівник відділу міжнародного розвитку при Посольстві – Карім Моркос.

Візит відбувся в рамках розширеної урядової наради з питань децентралізації та регіонального розвитку, що відбулася сьогодні у Вінниці.

Близько 15-ї години Роман Ващук та Карім Моркос завітали до нещодавно створеного вінницького креативного простору для громадських організацій та місцевих активістів NGO-хаб.

Спочатку директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян разом із директоркою КП «Інститут розвитку міст» Аліною Дяченко зустріли почесних гостей та зробили міні-екскурсію приміщенням хабу.

 

Креативний простір, що розташовано в історичній споруді (вулиця Пушкіна, 11) у 220 «квадратів», із великою та просторою залою, їдальнею, невеличкою сценою та із звуковим обладнанням – приємно вразив іноземних гостей. Посол навіть зробив невелику пожертву у «наХАБну банку».

Далі почесним представникам Канадського посольства було продемонстровано промо-відео Вінниці, створений нашим виданням – «Місто, в якому хочеться».

Потім Віталій Погосян та Аліна Дяченко розповіли про втілені завдяки програмі «Проміс» (міжнародний проект «технічної» допомоги) проекти, а також – поділилися планами щодо майбутньої співпраці.

Зокрема Віталій Погосян нагадав про проект реконструкції злітної смуги вінницького аеропорту, нещодавно впроваджений рейс «Вінниця-Київ», створення у місті інноваційно-технологічного парку тощо.

Читайте також: “Вінниця готується до майбутнього”: опублікували промо-ролик вінницького технопарку. ВІДЕО

Нагадаємо, NGO-хаб було відкрито ще в січні цього року як майданчик для співпраці та здійснення зустрічей громадських організацій, активістів та представників влади Вінниці.

Про те, як приміщення вперше показали громадськості Vежа писала ще на початку листопада в матеріалі “ХАБ-трансформер: у Вінниці показали “інкубатор ідей” для активістів”.

Нагадаємо також, що сьогодні у Вінниці відбулась розширена урядова нарада з питань децентралізації та регіонального розвитку. До міста приїхали Президент України, голова Уряду, члени Кабінету міністрів, мери великих міст України, представники західних урядів та експертів.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: Порошенко у Вінниці пообіцяв прокласти широкосмуговий інтернет у кожне село

Порошенко у Вінниці назвав дату завершення АТО. ВІДЕО

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору