× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Пораненого лебедя, якого знайшли на Бузі, врятувати не вдалося

10 квітня на березі річки Південний Буг, вінничани помітили пораненого лебедя на своєму подвір’ї . Муніципальна служба порядку зреагувала на виклик і забрала ушкодженого птаха до Подільського зоопарку. Попередній висновок щодо причини поранень — у лебедя стріляли.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Муніципальної служби правопорядку міста Вінниці, “птах був поранений у крило, швидше за все пострілом. Працівники Муніципальної служби правопорядку дбайливо доставили лебедя до Подільського зоопарку і передали з рук в руки ветеринару. Сподіваємося на найскоріше одужання цього прекрасного птаха”.

Аби дізнатись як почуває себе лебідь зараз, Veжа подзвонила до Подільського зоопарку і, на жаль, отримала невтішні новини.

— Пораненого лебедя доставили до зоопарку о другій годині ночі, ми якраз були всі на місці, бо саме родилися звірі, — говорить директор Подільського зоопарку Ткачик Євген Михайлович. — У лебедя діагностували відкриту рану лівого крила і пошкодження грудної клітки, основа крила була розтрощена… Почали оперувати, але, на жаль, врятувати птаха не вдалося.

Причина смертельних поранень, запевняє директор, не постріл,  як про це раніше повідомлялося Муніципальною службою правопорядку, а механічні пошкодження:

— Це точно не вогнепальне поранення, лебідь або попав під моторний човен, або йому були нанесені ушкодження веслом чи палкою.

Фото взяті з офіційної фейсбук-сторінки Муніципальної служби правопорядку м. Вінниці

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору