Понад півсотні учасників їдуть у Вінницю на інклюзивний «Connection camp 2.0»

26-29 липня відбудеться другий інклюзивний наметовий табір “Connection camp 2.0”. До села Бохоники, як і торік, організатори запрошують усіх охочих до спілкування та менторського навчання у форматі open-air.

У програмі таборівки – розмови з тренерами на теми лідерства; активності та розвитку; спілкування з паралімпійцями та людьми з інвалідністю, котрі досягли успіху; квести та запис аудіокниги з казками для дітей з порушеннями зору. Організатори обіцяють і традиційний відпочинок біля вогнища.

  • Програма побудована таким чином, щоб ніхто не нудьгував, але в той же час міг навчитися чомусь корисному.  Потім учасники приїдуть  у свої міста і далі ділитимуться знаннями з іншими молодими людьми по Україні, – каже співорганізаторка табору, голова «ФРІ Вінниця» Марина Тужанська. – Учасники зможуть дізнатися про лідерство, самопрзентацію (особливо актуально для людей з інвалідністю), проектний менеджмент, співпрацю зі ЗМІ, активне  громадянство та розвиток інклюзивного громадянства в Україні.

У громадській організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» хочуть, аби їх досвід з проведення інклюзивних таборів переймали в інших областях. Вони готові ділитися напрацьованим, аби дозвілля на природі було дійсно доступним для всіх.

  • Це досить мальовниче, гарне місце неподалік Вінниці, – розповідає учасник та співорганізатор минулорічного “Connection camp” в Бохониках Андрій. – Там полога місцина, тому було дуже зручно переміщатися на візку. Багато вільного простору дозволило розставити намети, грати у футбол, фрізбі та організовувати тренінги.

За словами представниці ГО «Гармонія» Людмили Нецкіної, цього року буде спроба для активних учасників заходу з інвалідністю організувати сплав порогами Південного Бугу. Попередньо це буде в серпні, однак все залежатиме від фізичної та моральної підготовки учасників.

До речі, на другий  “Connection camp” уже зареєструвалися учасники з різних областей, в тому числі з Львівщини, Миколаївщини, Харківщини. Загалом очікують на 40 учасників та до 20 організаторів, лекторів, спікерів.

  • Було б класно, якби ідея таких таборів поширювалася і її переймали в інших областях, – каже одна із співорганізаторок Сюзанна Жуковська.

Заявку на участь у таборі можна заповнити ТУТ, а також на Facebook-сторінках  організаторів ГО «Гармонія» та «ФРІ Вінниця».

  • Це не єдиний табір який ми організовуємо цього літа, – каже Марина Тужанська. – Загалом по Україні відбудеться 20 наметових освітньо-мотиваційних таборів на різну тематику від провозахисту до мистецьких. Частина цих таборів відбуватиметься на березі моря, частина – в Карпатах. Взагалі вони плануються в понад 14 областях.

  • У Вінниці “Connection camp” це не єдиний табір, який проводить ФРІ. Ми також цього року організовуємо бізнес-кемп – табір для підвищення підприємницької компетенції серед молоді. Він має донецьку історію. Він два роки поспіль відбувався під Донецьком, а потім цей проект передали як франшизу Вінниці і ми його продовжуємо. Він відбуватиметься 4-8 серпня в селі Кліщів Тиврівського району.
Фото з минулорічного “Connection camp” надані ГО “Гармонія”

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією