Понад 6 тисяч дітей «працювали» у вінницькому «Місті професій»

Минулої суботи, 7 жовтня, у Вінниці відбувся національний проект для дітей – «Місто професій». За останніми підрахунками, його учасниками стали 6 318 дітей.

При вході на локацію, що була розташована на Європейській площі, дітям видавали «паспорт», за допомогою якого можна було прослухати корисну інформацію про ту чи іншу професію та навіть – тимчасово «працевлаштуватися».

Виявилось, що у Вінниці такий проект користується неабиякою популярністю, враховуючи вже зазначену вище кількість учасників.

Читайте також: Послухати собаче серце та зняти відбитки пальців: як юні вінничани «працювали» у «Місто професій». ФОТОРЕПОРТАЖ 

Серед професій, щодо яких короткі майстер-класи для дітей організовували відповідні фахівці – пожежник, поліцейський, шоколатьє та бариста, мікробіолог, банкір, лісоруб, автомеханік, стоматолог, ветеринар, провізор, будівельник, математик та інші. Загалом – понад 80 професій.

Минулого року проект вдалося реалізувати у 25 містах України. Загальна кількість учасників склала 335 тисяч 844 дитини, віком від 2 до 18 років, та ще понад 250 тисяч – дорослих.

Організатором заходу виступив Міжнародний діловий журнал «Community», в особі керівника Тетяни Люльки.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору