× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Понад 200 нових хворих на кір та летальний випадок: оперативні дані за тиждень щодо захворюваності на Вінниччині

Протягом цього тижня у Вінницькій області на кір захворіла 241 особа, з них – 113 дорослих та 128 дітей. Водночас, у порівнянні з кількістю хворих на кір минулого тижня, цей показник зменшився на 13 %. 

Оперативні дані щодо ситуації із захворюваністю в області оприлюднив Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України.

Зазначено, що з початку року в області зареєстровано 1 901 випадок кору. Рівень захворюваності склав 121 випадків на 100 тисяч населення (в Україні – 43,3 випадків на 100 тис. нас.) Серед захворілих – 1 075 дітей, що становить 438 випадків на 100 тисяч дитячого населення. Відомо, що 66 % захворілих не були щеплені проти кору.

Найбільше людей захворіли на кір в місті Вінниця (612 осіб), Вінницькому районі (118 осіб), Барському районі (112 осіб), Хмільницькому районі (96 осіб), Шаргородському районі (73 особи), Козятинському районі (69 осіб), Крижопільському районі (63 особи), Калинівському районі (58 осіб), Літинському районі (60 осіб).

Було зареєстровано один летальний випадок від ускладнень кору у 18-ти річного студента ВНМУ ім. Пирогова. Раніше VежА також писала про це, а також про восьмимісячну дитину, яка померла від кору у січні, яку, найвірогідніше, заразила невакцинована матір.

Читайте також: Померлий від кору вінницький студент мав довідку про щеплення

Дівчинку, що померла від кору у Вінниці, не встигли вакцинувати 

Спалахи інфекцій впродовж цього тижня були зареєстровані у Вінницькому технічному коледжі та селі Клекотина Шаргородського району: захворіло 12 осіб, з яких десятеро – діти до 17 років.

Повідомляється, що наразі в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору – 23 200 доз вакцини КПК.

Читайте також: У Вінниці вакцинувати дітей від кору можна буде в школах та садочках

Кір на Вінниччині: після смерті немовля чиновники зібрали спеціальний брифінг 

Вінницькі медики закликають зробити щеплення від кору дітям найближчого тижня 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору