Понад 11 кілометрів доріг навколо Вінниці відремонтують за 155 мільйонів

Вже наприкінці травня планується початок ремонту об’їзної дороги навколо Вінниці на відрізку від Хмельницького шосе до вулиці Київської.

Як розповіли в ексклюзивному коментарі журналісту VежА у Службі автомобільних доріг Вінниччини, протяжність об’їзної, на якій виконуватимуться роботи – 8 кілометрів. Це частина траси М12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка. Вартість ремонту – 110,4 мільйона гривень.

Ще 3,3 кілометри об’їзної дороги будуть відремонтовані на відрізку від Барського до Гніванського шосе (траса Т-02-04, Південний обхід міста Вінниці). Наразі триває тендер в систему Прозоро, після 29 травня буде процедура розкриття тендерних пропозицій. Тобто, тут роботи розпочнуться не раніше червня. Передбачена вартість робіт – 45,7 мільйона гривень.

  • Згідно розробленої проектно-кошторисної документації, на ділянках передбачено влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону товщиною 10 см, та верхнього шару ЩМА (щебенево-мастичний асфальтобетон) товщиною – 5 см. Також на ділянці по а/д Т-02-04 будуть влаштовані велосипедні доріжки, – повідомили у Службі автодоріг.

Також зазначається, що, згідно постанови КМУ від 29.03.2017 року №303, фінансування цих об’єктів поточного середнього ремонту здійснюється за умови виділення з місцевих бюджетів усіх рівнів видатків не менш як 10%.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору